تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 19 بهم 1397 - 15:17  |  
کد مطلب: 9219
امام جمعه سرایان گفت:حضور پررنگ مردم در راهپیمایی۲۲بهمن تمام نقشه های دشمنان اسلام وانقلاب را نقش برآب خواهدساخت.

به گزارش سرایان بیدار، حجت الاسلام احمد نجمی پورامام جمعه سرایان امروز درجمع نمازگزاران جمعه با تسلیت سالروز شهادت حضرت زهرا (س) گفت: مشی سیاسی فاطمه(س )مشی آگاهانه، توأم با بینش و بصیرت و مبتنی بر ایمان و عقیده است که هدف آن سعادت انسانها و نجات از بردگی ها و ذلت ها و تضمین و فراهم آوردن مبادی ارزش های معقول در جامعه است .
وی با بیان اینکه همه ما موظف به الگو گیری از معصومین و ائمه اطهار (ع) و انتخاب شاخصی برای پیروی از سیره آنان در رسیدن به کمالات الهی هستیم افزود: یکی از مهمترین و اساسی ترین عواملی که باید به وسیله آن سبک زندگی خود را اصلاح کنیم، الگو گیری از حضرت زهرا (س)است.
امام جمعه سرایان  با گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن و یاد و خاطره امام و شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم از  ملت همیشه در صحنه خواست تا با حضور باشکوه و گسترده خود در راهپیمایی وحدت آفرین و دشمن شکن ۲۲ بهمن برگ زرین دیگری بر کتاب پر افتخار حماسه آفرینیهای ملت بزرگ و انقلابی ایران اسلامی بیفزایند.
نجمی پور اظهارکرد: نظام سلطه با به وجودآوردن فشارهای جدید ازجمله تحریک برخی افراد و گروه های ناراضی کشور که در شرایط سخت اقتصادی قرار دارند، با سازماندهی برای ایجاد اغتشاش در کشور و تشدید تحریم های بعد از برجام، درصدد جدایی مردم از حکومت است.
وی خاطرنشان کرد:  دشمن به طور قطع ،۲۲ بهمن را فرصت مناسبی برای دریافت سیگنال هایی جهت ارزیابی موفقیت برنامه های خود می داند.
امام جمعه سرایان بیان داشت: از همین رو حضور پررنگ مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، می تواند کلیه سناریوها و برنامه های دشمن را به هم ریخته و ننگ دیگری را بر پیشانی آن ها بنشاند.
نجمی پور عنوان نمود: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن امسال می تواند ترجمان خنثی کننده توطئه های دشمنان باشد.
وی ادامه داد: دشمنان می بینند که با وجود همه تهدیدها و خط و نشان کشیدن ها، ملت ما به مثابه این فراز ازجمله شهید مظلوم بهشتی است که فرمودند: ملت ما شیشه است که اگر شکسته شود، برنده تر می شود.
امام جمعه سرایان تاکید کرد: در این مقطع، هنر نیروهای مدافع انقلاب باید اثبات توانایی انقلاب و تداوم قدرتمندانه آن و تعریف ماموریت های بزرگ در آینده باشد.
نجمی پور اظهارداشت: رسیدن انقلاب به سن چهل سالگی به طور طبیعی این فرصت را ایجاد می کند تا ضمن آسیب شناسی از عملکرد گذشته و احصاء نقاط قوت خود، راهبرد آینده انقلاب را ترسیم کنیم.
وی گفت: چهار دهه کشور داری در شرایط سخت و عبور از بحران های متعدد، تجارب ارزنده ای را فراروی مدیران کشور قرار داده که لازم است به نسل جوان منتقل شود.
انتهای پیام/
 

نظر شما