تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 17 بهم 1397 - 20:40  |  
کد مطلب: 9215
با حضوردبیرجمعیت هلال احمرومسئولین استانی وشهرستانی بهره برداری از ساختمان اداری جمعیت هلال احمر سرایان آغازشد.

به گزارش سرایان بیدار،محمدرحیم شهریاری مدیرعامل هلال احمر خراسان جنوبی درآیین بهره برداری از ساختمان اداری جمعیت هلال احمر سرایان که امروز عصر با مسئولین استانی وشهرستانی واقشارمختلف مردم انجام گرفت ضمن تشکر از همه عوامل وخیرینی که در این پروژه تلاش کردند گفت:یکی از پروژ ه های شاخص هلال احمر دردهه فجر که با تلاش جهادی وشبانه روزی همکاران آماده بهره برداری شد ساختمان هلال احمر سرایان بود.
وی افزود:این ساختمان دردوطبقه و750متر مربع زیربنا عملیات اجرایی آن ازسال 93شروع شده وامروز با حضور جمعی از مردم ومسئولان استانی وشهرستانی افتتاح شد.
مدیرعامل هلال احمر خراسان جنوبی با بیان اینکه این پروژه با اعتباری بالغ بریک میلیاردو500میلیون تومان هزینه شده است اظهارکرد:تمام اعتبارات استان را درسال 97برای اتمام این پروژه گذاشتیم تابه امام برسد .
شهریاری گفت:امیداست با نظرمساعددبیرکل هلال احمر کشور،اعتبارات موردنیازبرای اتمام این پروژه تامین شود.
رسولی مقدم سرپرست فرمانداری شهرستان سرایان با بیان اینکه با توجه به وقوع بالایای طبیعی باید آمادگی لازم برای مقابله با این حوادث راداشته باشیم گفت:دراین شهرستان باید یک ستادمجهز داشته باشیم ودرصورت تحقق این مهم می توانیم امدادگرسایرمناطق پیرامونی منطقه باشد.
وی بابیان اینکه دردیدارنماینده مردم سرایان درمجلس با رئیس جمعیت هلال احمر قول تامین یک دستگاه خودروی امدادونجات ومبللغ 600میلیون تومان برای اتمام این پروژه دادند که امید است هرچه زودترمحقق شود.
انتهای پیام/
 

نظر شما