تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 7 دى 1397 - 00:15  |  
کد مطلب: 9165
سرپرست فرمانداری شهرستان سرایان گفت: مدیران با استفاده از تمام ظرفیت های قانونی برای حل مشکلات مردم تلاش جدی به عمل آورند.

به گزارش سرایان بیدار، ابراهیم رسولی مقدم ظهر پنج شنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله شاهرودی با بیان اینکه اکنون در حال جنگ اقتصادی و عملیات روانی دشمن هستیم، افزود: تمام مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان باید برای کاهش فشار بر مردم در شرایط فعلی از تمام ظرفیت های قانونی برای حل مشکلات مردم استفاده کنند.
وی  افزود: وظیفه ما خدمت صادقانه به مردم است و اگر مردم هم ببیند یک مسئول صادقانه و با وجدان کار می کند قطعا مدیر را در حل مشکل همراهی خواهند کرد.
وی با تاکید بر پاسخگویی سریع، از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا در بین مردم حضور پیدا کرده و مستقیما در جریان مشکلات و مسائل پیش روی مردم قرار بگیرند.
وی تصریح کرد: آنچه برای ارزیابی کارهایمان ملاک قرار می گیرد، رضایت مردم و افزایش اعتماد مردم به مسئولین و سخت کوشی است.
وی با گرامیداشت نهم دیماه و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: با وحدت و همدلی قادر خواهیم بود تمام مشکلات پیش رو را حل کنیم .
سرپرست فرمانداری شهرستان سرایان در ادامه با توجه به فرارسیدن فصل سرما از دستگاه های اجرایی خواست حداکثر صرفه جویی را در زمینه مصرف سوخت داشته باشند.
امام جمعه سرایان نیز در این جلسه با گرامیداشت حماسه نهم دیماه و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: استکبار جهانی در این چهل سال تمام توان خود را برای از بین بردن نظام اسلامی بکار برده است اما ایران اسلامی همچنان استوار و محکم ایستاده است.
حجت الاسلام احمد نجمی پور افزود: همه افراد جامعه اسلامی، زن و مرد، پیر و جوان و قوای اسلامی برای حل مشکلات پیش روی کشور با وحدت و همدلی تلاش کنند .
وی با تاکید به برگزاری هرچه بهتر برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی افزود: اکنون وقت کار جهادی برای پیشبرد اهداف نظام اسلامی است.
انتهای پیام/
منبع:خبرگزاری مهر
 

نظر شما