تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
رئیس اداره کتابخانه های شهرستان سرایان:
1500نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی سرایان اهدا شد
تاریخ انتشار : 19 آبا 1397 - 13:01  |  
کد مطلب: 9114
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سرایان گفت: ۱۵۰۰ نسخه کتاب به ارزش ۲۷۰ میلیون ریال به کتابخانه‌های عمومی این شهرستان اهدا شد.

محمد فولادی رئیس اداره کتابخانه های شهرستان سرایان امروزصبح درگفت وگوبا سرایان بیدارگفت: با پیگیری و مکاتبات فرماندار شهرستان سرایان با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبلغ 200 میلیون ریال سهمیه برای اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان برای انتخاب کتاب از انبار مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران اختصاص یافت.
وی افزود: با حضور بخشدار و اعضای شورای اسلامی شهر آیسک در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجام مکاتبات بعدی در زمینه اهدای کتاب به کتابخانه شهید علی انصاری آیسک، مبلغ 70 میلیون ریال سهمیه نیز به این کتابخانه تعلق گرفت.
رئیس اداره کتابخانه های شهرستان سرایان اظهارکرد: نماینده اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سرایان با حضور در انبار مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در مهرماه امسال به انتخاب کتاب پرداخت و در مجموع 1500 نسخه کتاب انتخاب شد.
فولادی گفت: کتاب‌های انتخابی به تعداد یک هزار و 120 نسخه تحویل مرکز مبادله شهرستان سرایان شده و به زودی مسئولان کتابخانه‌های عمومی شهرستان برای انتخاب کتب مورد نیازشان دعوت می‌شوند و کتب انتخابی کتابخانه شهید علی انصاری نیز به تعداد 380 نسخه به این کتابخانه تحویل شده که در مرحله استعلام و کسب مجوز ثبت است.
انتهای پیام/م
 
 

نظر شما