تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 12 آبا 1397 - 20:47  |  
کد مطلب: 9109
درایام هفته بسیج دانش آموزان دانش آموزان نخبه بسیجی شهرستان سرایان درنشست صمیمی با سرپرست فرمانداری شهرستان شرکت کردند.

به گزارش سرایان بیدار،رسولی مقدم سرپرست فرمانداری سرايان در نشست صمیمی دانش آموزان نخبه بسیجی که با حضور در محل فرمانداري برگزار گرديد ضمن تسليت ايام اربعين حسيني فرارسيدن ۱۳ آبانماه روز دانش آموز و شهادت دانش آموز بسيجي حسين فهميده را تبريک عرض نموده و خواستار استفاده دانش اموزان از فرصت ناب و ارزشمند دوران تحصيل و جواني شد.
وی افزود: مدرسه محيط آزمون و خطاست و دانش آموزان در اين فضا نيازمند تلاش و روحيه جهادي هستند تا بتوانند با افزايش آگاهي و ذخيره علم و دانش بر معرفت باطني خود بيفزايند.
سرپرست فرمانداری شهرستان سرایان با اشاره به سپری نمودن جشن چهل سالگي پيروزي انقلاب ، تلاش و کوشش جوانان و آحاد ملت را ستودني دانسته واظهارکرد : نظام و انقلاب ثمره مجاهدتها و رشادتهاي جوانان زيادي است که با پرورش استعدادها و صبوريشان توانسته اند همانند شهيد فهميده در رسيدن به اهداف متعالي اين آب و خاك سهيم باشند.
رسولی مقدم پس ازبيان نظرات و پيشنهادات دانش آموزان اظهار اميدواري نمود تمام دانش آموزان در هر عرصه اي از تحصيل با مهارت آموزي و آشنايي با سبک و مهارتهاي زندگي مي توانند به عنوان پژوهشگر بهترين نظريه ها وراهکارها را در حوزه هاي مختلف و تخصصي در مباحث علمي ، اقتصادي ، فرهنگي و... ارائه نمايند و باعث توسعه و پيشرفت شهرستان ، استان و كشور عزيز خود ياشند.
انتهای پیام/
 
 
 
 

نظر شما