تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 20 مهر 1397 - 13:13  |  
کد مطلب: 9094
امام جمعه سرایان گفت: مردم بدانند برخی دستهای پشت پرده برای عصبانیت شما شب و روز فعالیت می کنند.

به گزارش سرایان بیدار، حجت الاسلام احمدنجمی پور امام جمعه سرایان امروز درخطبه ی نماز با اشاره به مهم‌ترین محورهاى عملیات روانى – رسانه اى‌ دشمنان داخلی وخارجی علیه جمهورى اسلامى ایران‌ گفت:در هفته‌اى كه گذشت رسانه‌هاى جریان معاند و تجدیدنظر طلب، ۲۵ محور داخلى، ۶ محور منطقه‌اى و ۱ محور فرامنطقه‌اى مرتبط با جمهورى اسلامى ایران را در دستور كار قرار دادند.
مهم‌ترین محورهاى مطروحه در بازه زمانى ۱۱ مهر الى ۱۷ مهر ماه به شرح ذیل مى‌باشد:
 -1  حاشیه‌سازى از حضور رهبرى در اجتماع ۱۰۰ هزار نفره بسیجیان در ورزشگاه آزادى‌
-2  گره زدن مشكلات مردم به عدم تعامل با آمریكا
 -3 تلاش براى مشروعیت بخشیدن به تصویب CFT(سى اف تى)
-4  تلاش براى حفظ و گسترش اعتراضات كامیونداران‌
 -5 القاء تلاش روسیه براى ایجاد كانال گفتگو بین ایران و رژیم صهیونیستى‌
-6  بزرگنمایى از تأثیر تحریم‌ها علیه ایران‌
وی افزود:بعد از شکست آمریکا و اسرائیل در جنگ 8ساله و قدرت منطقه ای ایران و شکست آمریکا و اذنابش از نابودی داعش و القاعده و شکستهای مفتضحانه ای که در طول 40 سال از ایران اسلامی خورده اند. امروز استکبار در چند مسئله فعالیتش را آغاز کرده است:
1- جنگ اقتصادی هوشمند و تمام عیار                                   2- جنگ رسانه ای و تبلیغاتی
امام جمعه سرایان اظهارکرد:طرحی که در جنگ اقتصادی تنظیم قراردادهایی با تعیین3 موضوع همراه بود:
الف) موضوع انرژی(نفت و میعانات گازی) بنام قرارداد(سى اف تى)CFT  برای کنترل انرژی جمهوری اسلامی در خلیج فارس، که به این قرار داد 15 اشکال و ایراد بیت رهبری گرفت.
ب) قرارداد دوم با موضوع تربیت(سند2030) در حوزه آموزش و پرورش/آموزش عالی/ مراکز آموزشی
ج) موضوع کنترل مالی، نقل و انتقالات پولی در داخل و خارج کشور در قالب قرارداد fatf.  چرا این قرارداد در مجلس تصویب شد چون وزیر امور خارجه و معاونینش و رئیس کل بانک مرکزی به نمایندگان گفتند«اگر نمایندگان این قرارداد را تصویب نکنند ایران در لیست سیاه آمریکا قرار میگیرد و تمام حسابهای سفارتخانه ها/حسابهای دانشجویان محصل در خارج از کشور بسته می¬شود و ما نباید به آمریکا بهانه بدهیم». جواب این است که مگر ما 40 سال نیست که در لیست سیاه و تحریم آمریکا قرار داریم و این مصوبه با 125 رأی مخالف و 143 رأی موافق به تصویب رسید. تصویب fatf یعنی شب عملیات از جبهه خودی منور برنی و تک تک کمینهای جبهه خودی را لو بدهی و نقشه تمام پایگاههای نظامی خودت را تحویل دشمن بدهی. یعنی شفافیت پولی و ملی و بانکی برای دشمن
نجمی پور اهداف استکبار از این قراردادها را بشرح ذیل برشمرد:
1-گسترش شبکه نفوذ در داخل کشور در ذیل این قراردادها
2-تغییر فرهنگ اسلامی و ارزشی و ایرانی به فرهنگ غربی: (آمریکا به دنبال استحاله فرهنگی و تبدیل این فرهنگ به فرهنگ غرب بوده از طریق: سایتها/ ماهواره ها و فضای مجازی). مردم هوشیار باشید تسلیم نقشه های شوم استکباری در فضای مجازی نشوید.
3-براندازی و تغییر نظام جمهوری اسلامی با سیاست فلج کردن اقتصاد کشور(به منافقین هم وعده داده اند که تا 13 آبان ما حکومتی بنام جمهوری اسلامی در ایران نخواهیم داشت).
وی خاطرنشان کرد:امسال مصادف است با چهلمین سالگرد استقرار نظام مقدس جمهوری اسلانی ایران و تلاش جدی دشمنان برای ایجاد شبهه و بحران در این مقطع، بر ایجاد یأس و نا امیدی در جامعه، بویژه نسل جوان نسبت به آینده از طریق سیاه نمایی، بزرگ کردن مشکلات، زیر سوال بردن و یا کم ارزش جلوه دادن دستاوردهای انقلاب و ناکارآمد نشان دادن نظام دینی، متمرکز شده. لذا وظیفه همه علاقه مندان به نظام اسلامی بیان واقعیات و خدمات انقلاب اسلامی است. باید از مسولیت 3 قوه مطالبه کنیم که برای مبارزه با فتنه اقتصادی چه طرح و برنامه¬ای را در دستور کار قرار داده اند؟
امام جمعه سرایان راه برون رفت از اهداف استکباردرمحورهای ذیل دانست.
1-راهکار واقعی و عملیاتی در این زمینه نه پناه بردن به پیمان های بین المللی این چنینی بلکه بازگشت به اصول ۲۴ گانه سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی مقام معظم رهبری است.
2-استفاده از ظرفیتهای درونی کشور
3-مشارکت دادن مردم با هدف جلب رضایت مردم و امید به آینده و مقابله با بیکاری، فقر، فساد، تبعیض و ...
نجمی پور اظهارداشت :مردم بدانند برخی دستهای پشت پرده برای عصبانیت شما شب و روز فعالیت می کنند. مسولینی که با تصمیم های اشتباه و غیر منطقی خود سبب ایجاد مشکلات معیشتی مردم می شوند یا کالاهای اساسی و ضروری مردم را تأمین نمیکنند و موجب ناامیدی و عصبانیت مردم می شوند اینها یاران نفوذی آمریکا در داخل کشور محسوب می شوند.
وی عنوان کرد:برخی از مسولین وزارت صنعت با صدور مجوز واردات خودروهای لوکس خارجی و لوازم آرایشی و عدم ورود دارو و برخی لوازم ضروری مصرفی مردم عملا در نقشه دشمن بازی می کنند. چرا باید واردات پوشک بچه از صفر تا صد آن در اختیار یک فرد ترکیه¬ای باشد که با احتکار این جنس سبب عصبانیت و ناراحتی مردم شده است.
امام جمعه سرایان بیان داشت:باید فاتحه مجلسی را خواند که قدرت استیضاح وزیران ناکارآمد را ندارد. در مسئله استیضاح وزیر راه با لابیگری برخی افراد نسخه استیضاح به راحتی درهم پیچیده می شود.  باید غصه خورد از نمایندگانی که قدرت موضعگیری و ایستادگی در برابر اشتباهات تیم اقتصادی دولت را ندارند. در مسئله سوال از رئیس جمهور توصیه ها و فشارهای بسیار زیادی برای سهلگیری و چشم پوشی از مشکلات اساسی به نمایندگان مجلس روانه شد و نمایندگان زیادی را با خود همراه کرد. درود خدا بر نمایندگانی که با تمام توان به مردم خدمت میکنند و لعنت خدا بر نمایندگان خائنی که با مفسدان همراهند.
انتهای پیام/
 
 

نظر شما