تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
مدیرجهادکشاورزی شهرستان سرایان:
پلاک گذاری ادوات کشاورزی درشهرستان سرایان
تاریخ انتشار : 17 مهر 1397 - 13:28  |  
کد مطلب: 9093
مدیرجهادکشاورزی شهرستان سرایان ازپلاک گذاری 170دستگاه تراکتوردراین شهرستان خبرداد.

موسی سلیمانی مدیرجهادکشاورزی شهرستان سرایان درگفت وگوبا سرایان بیدارگفت: از شروع اجرای طرح پلاک گذاری تاکنون 170دستگاه تراکتور در شهرستان سرایان پلاک گذاری شده اند.
وی توجه به امر هویت بخشی به ماشین آلات کشاورزی را لازم و ضروری برشمرد و افزود : در راستای ساماندهی بهتر و شناسایی ماشین آلات کشاورزی موجود در شهرستان جهت تامین سوخت و برنامه ریزی بهتر برای کاشت و برداشت مکانیزه محصولات کشاورزی امر پلاک گذاری لازم و ضروری است .
مدیرجهادکشاورزی شهرستان سرایان اظهارکرد: در حال حاضر 694 دستگاه انواع تراکتور کشاورزی در سطح شهرستان مشغول به کار می باشند که در مرحله اول و دوم تعداد 170 دستگاه از تراکتورهای واجد شرایط که کارهای شماره گذاری را از طریق جهادکشاورزی و راهنمایی و رانندگی را انجام داده اند پلاک های مذکور صادر و تحویل مالکان تراکتور ها گردید .
سلیمانی با اشاره به آغاز مرحله سوم فراخوان طرح پلاک گذاری تراکتورها گفت: با توجه به بخشودگی جریمه عدم وجود بیمه شخص ثالث تراکتورها و ماشین آلات  کشاورزی و کاهش 30درصدی تعرفه بیمه، از مالکین تراکتورهای مدل 1371 به بالا که تاکنون موفق به پلاک گذاری وسیله خود نشده اند تقاضا می شود با در دست داشتن مدارک شخصی و سند تراکتور به واحد مکانیزاسیون جهادکشاورزی و یا مراکز مراجعه جهادکشاورزی مراجعه نمایند.
انتهای پیام/
 

نظر شما