تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 14 مهر 1397 - 06:04  |  
کد مطلب: 9090
امام جمعه سرایان گفت: جمعیت امروز بسیجیان اقتدار نظام اسلامی را نشان می‎دهد و گوشمالی اخیر سپاه به تروریست‌های داعش نمادی از این اقتدار بود.

به گزارش سرایان بیدار،حجت الاسلام احمد نجمی پور، امام جمعه سرایان دیروز درجمع نمازگزاران جمعه سرایان گفت: هر انقلابی که بخواهد موفق شود باید سه رکن اساسی فرماندهی، جوانان رزمنده و حضور باشکوه مردم را داشته باشد.
وی افزود: وقتی انقلاب اسلامی به پیروزی رسید این سه رکن در کشور وجود داشت و جوانان حضور پررنگی در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند.
امام جمعه سرایان با بیان اینکه این سه رکن بعد از 40 سال در تثبیت انقلاب اسلامی مهم است، اظهارکرد: انقلاب اسلامی مردمی است و باید جوانان و مردم در پای این انقلاب باشند.
نجمی پور با بیان اینکه آن‌هایی که دغدغه مند هستند همواره در صحنه‌های مختلف انقلاب حضور دارند، گفت: اجتماع باشکوه بسیجیان اقتدار نظام اسلامی را می‌رساند و دشمنان بدانند که ملت ایران با تمام وجود خود در پای انقلاب هستند.
وی با بیان اینکه وجود داشتن استقلال در نظام اسلامی هزینه دارد، خاطرنشان کرد: مسیر حسینیان با یزیدیان متفاوت است و امام حسین(ع) نیز با دشمنان کنار نیامدند.
امام جمعه سرایان بیان داشت: مسیر ما، مسیر شهدا و امام و رهبری است و باید سرباز ولایت باشیم و حضور مقام معظم رهبری در میان بسیجیان به آن‌ها دلگرمی می‌دهد.
نجمی پور اظهار داشت: جمعیت امروز بسیجیان اقتدار نظام اسلامی را نشان می‎دهد و گوشمالی اخیر سپاه به تروریست‌های داعش نمادی از این اقتدار بود.
وی تصریح کرد: دشمنان برای اینکه جلوی اقتدار ایران اسلامی را بگیرند هر کاری را انجام می‌دهند و تلاش دارند تا جمهوری اسلامی ایران جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی را نگیرد اما بدانند ما با قدرت این جشن چهل سالگی را برگزار می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم خواب دشمنان تعبیر شود.
انتهای پیام/
 
 

نظر شما