تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 14 مهر 1397 - 05:54  |  
کد مطلب: 9088
امام جمعه سرایان با بیان اینکه ما به رهبری حضرت آقا افتخار می کنیم که امروز با همان شور و قدرت رهبری امام خمینی جامعه را اداره می کنند و نظام را جلو می برند، گفت: حضور مردم به عنوان رکن بعدی انقلاب خیلی مهم است چراکه انقلاب ما یک انقلاب مردمی است و باید مردم پای این انقلاب باشند.

به گزارش سرایان بیدار،حجت الاسلام احمدنجمی پورامام جمعه سرایان گفت: هر انقلابی برای موفقیت به سه رکن اساسی فرمانده، رزمنده و پذیرنده دارد که منحصر به انقلاب اسلامی نیست و در انقلاب اسلامی هر سه رکن حضور داشت.
وی افزود: امروز بعد از 40 سال از گذشت انقلاب، این 3 رکن در تثبیت انقلاب وجود دارد و خیلی مهم است.
امام جمعه سرایا با بیان اینکه ما به رهبری حضرت آقا افتخار می کنیم که امروز با همان شور و قدرت رهبری امام خمینی جامعه را اداره می کنند و نظام را جلو می برند، اظهارکرد: حضور مردم به عنوان رکن بعدی انقلاب خیلی مهم است چراکه انقلاب ما یک انقلاب مردمی است و باید مردم پای این انقلاب باشند.
نجمی پورگفت: حضور رزمنده ها و بسیجیان پای انقلاب نیز نکته سوم است که امروز می بینیم یک اجتماع چند هزار نفره از بسیجیان از خواهران و برادران داریم.
وی خاطنشان کرد: پیام این رزمایش به دشمنان، اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است و اینکه ما با تمام وجودمان پای انقلاب هستیم و از انقلاب حمایت می کنیم.
امام جمعه سرایان تصرذیح کرد: استقلال کشور هزینه دارد، همانطور که امام حسین می توانست در خانه خود بنشیند و کاری به کار یزید نداشته باشد اما امام حسین فرمودند "هرگز کسی مثل من با کسی مثل یزید باهم جمع نمی شوند" و در راه اسلام از همه چیز خود گذشت.
نجمی پوربیان داشت: مسیر حسینیان با مسیر یزیدیان متفاوت است، آنها مسیر سعادت می روند و اینها مسیر شقاوت می روند و پیام امروز انقلاب ما هم مسیر شهدا و امام و رهبری است.
وی عنوان نمود: ما برای همان مسیری که انقلاب کردیم دور هم جمع می شویم که مشت محکم حضرت آقا باشیم و بگوییم سرباز ولایت هستیم.
امام جمعه سرایان حضور رهبری در ورزشگاه آزادی و در جمع بسیجیان را باعث اقتدار و دلگرمی بسیجیان دانست و بیان داشت: این حضور رهبری باعث خوشحالی همه کسانی می شود که امروز در صحنه آمدند که بدانیم پشت سر رهبری هستیم.
نجمی پوراظهارداشت: حضور امروز بسیجیان در سراسر کشور اقتدار نظام اسلامی را به دنبال دارد و پیامی برای دشمنان اسلام دارد که اگر دشمن نگاه چپ به این نظام و انقلاب داشته باشد با اجتماع میلیونی جوانان مواجه خواهد شد و نخواهیم گذاشت خواب های دشمنان تعبیر شود.
وی با اشاره به اینکه چند ماه قبل در امریکا طرحی را به نام هانسون تصویب کردند خاطرنشان کرد: جان بولتون مشاور امنیت ملی امریکا و هنری کسینجر در این خصوص اعلام کردند که باید کاری کنیم انقلاب اسلامی 40 سالگی خود را درک نکند و برای اینکه جلوی اقتدار و امپراطوری ایران اسلامی را بگیرند همه تلاششان را می کنند.
امام جمعه سرایان ادامه داد: تمام تلاش استکبار جهانی این است که ایران جشن چهل سالگی خودش را نگیرد درحالی که نه تنها امسال جشن چهل سالگی را خواهیم گرفت بلکه سال های بعد هم با قوت و قدرت به این مسیر ادامه خواهیم داد.
نجمی پورگفت: باید همه مردم پشت ولایت و رهبری باشند چراکه اگر ما پشت ولایت باشیم، رهبری می توانند دنیا را مدیریت کنند.
وی اضافه کرد: مردم وقتی همراهی نکنند غدیر تبدیل به ثقیفه می شود و سر امام حسین بالای نیزه می رود.
امام جمعه سرایان تاکیدکرد: انقلاب هزینه دارد، گاهی با جانمان گاهی آبرویمان و گاهی پولمان را در این راه باید صرف کنیم و برای استقلال جمهوری اسلامی باید هزینه آن را بپردازیم.
انتهای پیام/
 
 

نظر شما