تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 10 مهر 1397 - 12:44  |  
کد مطلب: 9080
جلسه ستادراهبردی ومدیریت اقتصادمقاومتی شهرستان سرایان عصردیروز درفرمانداری برگزارشد.

به گزارش سرایان بیدار،؛ رسولي مقدم سرپرست فرمانداري سرايان در اين جلسه گفت : راه گشاي مشکلات ما در بحث مديريت اقتصاد مقاومتي اين است كه از مرحله شعار خارج شويم وهمه مسئولين در صحنه عمل ورود پيدا كنند وصاحبان فرايند را پاي كار بياوريم تا در مراجعه به مطالبات وانتظارات وهمچنين چالش هايي كه فراروي انجام فرايند ها هستندبعنوان بازوي توانمندي در راستاي احقاق حقوق شهروندي كمك كنند.
وی افزود:: هريک از دهياران روستاها بايد در حوزه ماموريت خود با دقت مشكلات فراروي روستا را شناسايي نموده وسپس مشكلات را با مطالعه ،مشاوره واستفاده از ظرفيت ها به حل مساله بپردازند.
سرپرست فرمانداری سرایان در ادامه به فرصت هاوظرفیت هاي بسيار خوب شهرستان در زمينه دامپروري وکشاورزي اشاره نمود واظهارکرد : کشاورزي ودامپروري كه باتوجه به تغيير شرايط اقليمي وسبك زندگي وتوسعه تكنولوژي ، صنايع هم به ظرفيت هاي شهرستان افزوده شده است كه ازاين منابع خدادادي بايد بيشترين استفاده نماييم .
رسولی مقدم در خصوص اهميت موضوع  سرمايه گذاري در شهرستان گفت :  اقدامات خوبي در زمينه گردشگري وصنعت در شهرستان آغاز شده واميدواريم بتوانيم با همراهي بيشترمسئولين استاني وشهرستاني و بخش خصوصي در ايجاد اشتغال پايدار از تمامي ظرفيت ها استفاده نماييم که اين امرنيازمند كار تيمي وهم افزايي است .
وی خاطرنشان کرد  : در تکمیل زنجيره ارزش در صنعت و کشاورزي  شهرستان كه  به سبك قديم خام فروشي دارد بايد از اين ظرفيت غني استفاده شود وبه سمت صنايع تبديلي حركت نماييم.
انتهای پیام/
 
 

نظر شما