تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
مدیرکمیته امدادشهرستان سرایان :
افتتاح چند پروژه عمرانی کمیته امداد سرایان
تاریخ انتشار : 11 شهر 1397 - 10:55  |  
کد مطلب: 9052
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سرایان از افتتاح پروژه های عمرانی این نهاد خبرداد.

امیرحسین اربابی مدیرکمیته امدادشهرستان سرایان درگفت وگوبا سرایان بیدارگفت: یک واحد مسکن شهری به نمایندگی از 15 واحد احداثی مسکن شهری و روستایی با حضور مسئولین شهرستان به  بهره‌برداری رسید .
وی افزود: برای احداث این واحد ها 6 میلیارد ریال هزینه شده است.
مدیرکمیته امدادشهرستان سرایان اظهارکرد: برای هر واحد احداثی اعتباری بالغ  بر 400 میلیون ریال هزینه شده است  که از این مبلغ  200 میلیون ریال آن به صورت بلاعوض  با همراهی و مساعدت خیرین و مبلغ 150 میلیون ریال وام قرض الحسنه که از طریق بنیاد مسکن پرداخت شده است و مابقی آورده مددجویان می باشد .
اربابی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سرایان همچنین گفت:‌در قالب طرح مفتاح الجنه از ۵ خانواده مددجوی سادات تحت حمایت این نهاد با حضور مسئولین و خیرین بازدید شد و مشکلات آنها مورد بررسی قرار گرفت.
وی خاطرنشان کرد: مفتاح الجنه یکی از طرحهایی است که دارای برکات فراوانیمی باشدچراکه گاهی برای افراد از محرومیت‌ ها صحبت می ‌کنیم ولی وقتی نیکوکاران در منزل مددجویان حاضر می ‌شوند و از نزدیک شاهد تنگناها و مشکلات آنها هستند، صحنه‌ هایی را می ‌بینند که زبان قاصر از تشریح زوایای آن است.
مدیرکمیته امدادشهرستان سرایان خاطرنشان کرد: مشارکت مردمی که بر مبنای اعتماد عمومی شکل گرفته اساس کار امداد است چراکه کمیته امداد امام خمینی (ره) حلقه ارتباطی نیازمندان و سایر افراد جامعه است تا کمک ‌ها را به سمت نیازهای اساسی و جدی خانواده های تحت حمایت هدایت کند.
اربابی اظهارداشت: در این بازدیدها با تفقد و دلجویی از خانواده های نیازمند مشکلات آنها مورد بررسی قرار گرفت و به هر خانواده نیز مبلغ 1میلیون ریال سبد غذایی اهدا‌‌ء شد.
 وی بیان داشت: طرح مفتاح الجنه در طول سال به منظور رسیدگی به مشکلات خانواده های نیازمند با حضور مسئولان و خیرین در منزل مددجویان و خانواده های نیازمند اجرا می شود.
انتهای پیام/

نظر شما