تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
مدیرکمیته امدادشهرستان سرایان:
برگزاری اردوی طرح نشاط مددجویان سرایان
تاریخ انتشار : 11 شهر 1397 - 10:53  |  
کد مطلب: 9051
مدیرکمیته امدادشهرستان سرایان ازبرگزاری اردوی طرح نشاط برای200مددجوی تحت حمایت کمیته امداد سرایان خبرداد.

امیرحسین اربابی رئیس کمیته‌ی امداد امام خمینی (ره) شهرستان سرایان امروزصبح درگفت وگوبا سرایان بیدارگفت: به منظور ایجاد شادابی و نشاط هر چه بیشتردربین مددجویان،200 نفر از مادران و دختران تحت پوشش کمیته امداد این شهرستان به اردوی دو روزه‌ اردوگاه یادگاران امام شهرستان بیرجند اعزام شدند.
وی توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت را در زمینه‌های فرهنگی از برنامه‌های مهم کمیته‌ی امداد عنوان کرد وافزود: با برگزاری اردوهای منطقه‌ای و سراسری ضمن شادابی و نشاط مددجویان، در راستای ارتقاء سطح فکری و فرهنگی آنان نیز تلاش می‌نماییم.
مدیرکمیته امدادشهرستان سرایان با اشاره به اینکه در کنار برگزاری اردو برنامه‌های دیگری نیز برای خانواده‌های نیازمند اجرا می‌شود،اظهارکرد: کارگاه‌های آموزشی قرآن، احکام، مباحث دینی و اعتقادی از دیگر برنامه‌هایی است که برای خانواده های تحت حمایت برگزار می‌گردد.
اربابی گفت: در قالب طرح شوق زیارت خانواده های تحت حمایت به سفرهای زیارتی همچون عتبات عالیات، مشهد مقدس، قم و.. اعزام شده اند، طرح شوق زیارت از طرح های مشارکتی کمیته امداد است که در این طرح خیرین با اهدای کمک های بی دریغ خود یاری رسان نیازمندانی می شوند که تاکنون در هیچ سفر معنوی و زیارتی حضور نداشته اند.
وی همچنین از توزیع 1000 پرس غذای گرم بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان سرایان خبردادوگفت:ازهمراهی  و مساعدت همیشگی خیرین و نیکوکاران با کمیته  امداد امام خمینی (ره)  در راستای حمایت و کمک به نیازمندان تقدیروتشکرمیکنیم.
مدیرکمیته امدادسرایان بیان داشت: این تعداد غذای گرم بین مددجویان  ساکن در مناطق روستایی و محروم منطقه توزیع شده است .
اربابی اظهار داشت: مبلغ هر پرس غذا 80 هزار ریال بوده که در مجموع 80 میلیون ریال  توسط نیکوکاران محترم به مناسبت دهه امامت و ولایت در این خصوص هزینه شده است .
انتهای پیام/
 

نظر شما