تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 4 شهر 1397 - 15:11  |  
کد مطلب: 9046
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی گفت : طرح شفافیت آرای نمایندگان از هر گونه سوء استفاده و تخلف جلوگیری می کند .

به گزارش سرایان بیدار،به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شهباز حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار راه آرمان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر دولت مخصوصا شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت : باید رفتار و منش شهیدان رجائی و باهنر برای همه دولتمردان در تاریخ سراسر شکوهمند انقلاب اسلامی الگوی باشد .
وی گفت : این دو شهید والامقام در هر موقعیتی ارتباط خود را با مردم قطع نمی کردند و برخوردی اسلامی و انسانی داشتند بنابراین دولتمردان باید این فرصت را غنیمت شمرده و در این هفته به میان مردم بیایند و خدمات چهل ساله نظام و انقلاب را برای مردم بازگو کنند.
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد : دولتمردان باید بر اساس رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب با وحدت ، هماهنگی ، همدلی برای حل و فصل مسائل ، مشکلات و گرفتاری های مردم تلاش کنند و امید دشمنان قسم خورده انقلاب مخصوصا آمریکایی ها و اسرائیل های پلید را تبدیل به یاس و ناامیدی نمایند.
حسن پور ادامه داد : دولتمردان باید این فرصت را غنیمت شمرده و ارتباط خود را با مردم مستحکم و دائمی نمایند و با توجه به این که مردم نجیب ما با همه مسائل و مشکلات در هر مقطع و زمانی احساس کردند که بایستی از نظام انقلاب و رهبری تبعیت کنند به صحنه آمده و حمایت یکپارچه خود را نشان دادند بهتر بود در هفته دولت یک بسته معیشتی برای اقشار مختلف جامعه مخصوصا کارمندان و نیازمندان جامعه برنامه ریزی می کردند .
وی در رابطه با طرح شفافیت آرای نمایندگان توضیح داد : از این طرح حمایت کرده و در صحن مجلس به آن رای خواهم داد زیرا شفافیت آرای نمایندگان از هر گونه سوء استفاده و تخلف جلوگیری می کند .
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد : با توجه به این که مردم ولی نعمت و صاحب انقلاب و نظام هستند بهتر است که صاحب انقلاب و نظام در جریان همه امور قرار بگیرند و جلوی همه کسانی که به دنبال سوء استفاده و تخلفند گرفته شود.
انتهای پیام/
 
 
 

نظر شما