تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 4 شهر 1397 - 15:04  |  
کد مطلب: 9041
نائب رئیس اول مجلس گفت: این آدم برداشتن‌ها و آدم گذاشتن‌ها بر اساس سلایق نتیجه‌اش این می‌شود که می‌بینیم مثلا ۶ سال یک قانون اجرا نمی‌شود البته فقط قوانین نیست، برخی وعده‌هایی از این دست است که هیچ اثری از آن‌ها دیده نمی‌شود.

به گزارش سرایان بیدار،به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسعود پزشکیان با اشاره به اجرایی نشدن برخی قوانین و نظارت مجلس براین موضوع گفت: نظارت ابزار نظارت می‌خواهد و هدف گذاری در این بخش باید حائز یک اصول علمی باشد.
وی افزود: هدف‌گذاری و نظارت اگر با مسئولیت هماهنگ نباشد با تغییر افراد اهداف هم فراموش خواهد شد و همچنین با تغییر سلایق راه ما هم عوض می‌شود و طبیعتا این قوانین در چرخه این تغییرات گم خواهند شد؛ هم در مجلس و هم در تغیرات دولت.
نائب رئیس اول مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وقتی قوانین گم شود سلایق حکمفرما خواهد شد، بیان داشت: در بعد سلایق افراد فکر می‌کنند مشغول حل مشکلات کشور هستند که خوب در ادامه می‌بینیم که مشکلات حل نمی‌شود.
وی تاکید کرد: افرادی که معتقد به قوانین هستند، قوانین را عمل می‌کنند، اما بعد از آنکه مدیریت و مجلس عوض می‌شود، افراد جدید اصلا نمی‌آیند بررسی کنند که باید قانون اجرا شود.
پزشکیان بیان داشت: متاسفانه ما در سیستم اداری خود می‌آییم یک فرد را از جایی برداشته و آن فرد را مسئول و رئیس یک جای دیگر می‌کنیم لذا این فرد قطعا به زیرساخت‌های ریاست خود آشنایی ندارد، البته این درست است که آدم خوبی و سالمی است، اما نتیجه این می‌شود که آن فرد خیلی از مقررات و قوانین را نادیده گرفته و اجرا نمی‌کند.
وی تاکید کرد: این آدم برداشتن‌ها و آدم گذاشتن‌ها بر اساس سلایق نتیجه‌اش این می‌شود که می‌بینیم مثلا ۶ سال یک قانون اجرا نمی‌شود البته فقط قوانین نیست، برخی وعده‌هایی از این دست است که هیچ اثری از آن‌ها دیده نمی‌شود.
انتهای پیام/
 

نظر شما