تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
سرپرست فرمانداری شهرستان سرایان:
بایدبه موضوع اشتغال نگاه عالمانه داشت
تاریخ انتشار : 20 مرد 1397 - 13:30  |  
کد مطلب: 9017
سرپرست فرمانداری شهرستان سرایان گفت:باید با نگاه عالمانه به موضوع اشتغال درمسیرپایداری آ ن گام برداریم.

به گزارش سرایان بیدار، جلسه کارگروه تلفيقي اشتغال ،تسهيل ورفع موانع توليد شهرستان با حضور مديران استاني وشهرستاني در سالن اجتماعات فرمانداري برگزارشد رسولي مقدم سرپرست فرمانداري سرايان گفت : آنچه که در كارگروه اشتغال شهرستان اتفاق مبحث با اهميت اشتغال است كه با تلاش مضاعف وبيش از پيش در وضعيت اقتصادي امروز جامعه با نگاه عالمانه ، و مجدانه و مجاهدانه در مسير اشتغال پايدار بايدگام برداريم .
وی در ادامه جلسه به شرایط اقتصادي موجود اشاره کرد وافزود : در اين وضعيت، صرفه جويي و توجه به کار و تلاش و استفاده از ظرفيت مردم مي تواند راهگشا باشد و درصحنه هاي اقتصادي وسرمايه گذاري از فرصت ارزشمندي كه در دولت تدبير واميد كه در نوع خودنسبت به دولت هاي ديگر هم بي سابقه بوده است رافراهم نموده است بتوانيم از افراد باسابقه و با استعداد سرمايه گذاري در زمينه اشتغال پايدار استفاده نماييم.
سرپرس فرمانداری سرایان اظهارکرد : براي جذب سرمايه گذار و به ثمر نشسته طرح هاي اقتصادي در فضاي حاضر بايد تفکرمان همراه با تفکرسرمايه گذار باشد.
رسولی مقدم با بیان اينکه سرمايه گذاري در شهرستان بايد از سرمايه گذاري خرد به سمت و سوي سرمايه گذاري کلان ميل نمايد گفت :  با توجه به ظرفيت هاي غني وارزشمندي مانند ذخاير عظيم بنتونيت ، آفتاب ارزشمند ومعادن سنگهاي نيمه قيمتي وظرفيتهاي دامپروري وگردشگري كه در شهرستان موجود است سرمايه گذاري در سطح كلان نيازمند به تلاش مديران شهرستان وحمايت مسئولين استان است كه انشاا.. اين امر با حمايت جناب استاندارمحترم وپرتلاش كه نگاه كاملا اقتصادي ومتخصصانه در بحث اشتغال دارند با هدايت سرمايه گذاران كلان داخلي وخارجي به اين شهرستان محقق خواهد شد.
وی به مشکلات و انتظارات مردم شهرستان در بحث تامين اجتماعي پرداخت وبيان نمود:  ارتقائ شعبه اقماري تامين اجتماعي سرايان و تامين نيروي انساني شعبه سرايان  از انتظارات اين شهرستان است که بايد در جهت رفع اين مشكلات اقدام شود .
در این جلسه حسیني مديرکل جذب وسرمايه گذاري استانداري به اتفاق مديران کل استان كه در حوزه اشتغال فعاليت دارند از مهمانان ويژه ي جلسه بودند كه موانع و راهكارهاي لازم در جهت تسريع فرايند تسهيلات اشتغال پايدار بررسي وتصميم گيري شد.
انتهای پیام/
 
 
 

نظر شما