تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 11 مرد 1397 - 08:35  |  
کد مطلب: 9006
نماینده سابق مجلس گفت: هرگاه آمریکا پاسخ محکمی را دریافت کند و در فشار قرار گیرد عقب نشینی می کند و هر گاه نتواند به اهداف خود برسد راه مذاکره را پیش می گیرد.

به گزارش سرایان بیدار،به نقل ازگروه سیاسی خبرگزاری دانشجو،علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو؛ با اشاره به صحبت های اخیر علی مطهری پیرامون برجام گفت: ایشان در مورد لغو برجام استناد به بنیان و مبنایی نمی‌ کند و اصلا اقدامات موشکی ایران ارتباطی با این موضوع ندارد زیرا ما نمی توانیم تسلیحاتی که برای حفظ جان مردم است را استفاده نکنیم. مطهری باید در حرف های خود دقتش را بیشتر کند.
وی در مورد صحبت های اخیر ترامپ در مورد مذاکره با ایران گفت: هرگاه آمریکا پاسخ محکمی را دریافت کند و در فشار قرار گیرد عقب نشینی می کند و هر گاه نتواند به اهداف خود برسد راه مذاکره را پیش می گیرد. امروز آن ها به این نتیجه رسیده اند که مذاکره نکردن باعث آسیب بیشتر به خودشان است و با این پیشنهاد به نوعی عقب نشینی خود را ثابت کرده اند اما با این حال آمریکا و متحدانش هیچ گاه قابل اعتماد نیستند و نباید ایران اشتباه گذشته را تکرار کند.
گفتنی است در حاشیه جلسه علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی علی مطهری نماینده مردم تهران و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به تهدیدات اخیر ترامپ علیه ایران اظهار داشت: آنهایی که باعث شدند برجام اجرا نشود، مقصر هستند و کسانی که تلاش کردند با موشک هوا کردن برجام اجرا نشود، به هدف خود رسیده اند.
انتهای پیام/

نظر شما