تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 11 مرد 1397 - 08:22  |  
کد مطلب: 9004
سرپرست فرمانداری شهرستان سرایان گفت: عملكرد بانك هاي عامل در جذب تسهيلات طرح هاي اشتغال زايي را زيبنده مديران و سيستم بانكي شهرستان ندانست و از پروسه هاي طولاني و زمان بر دريافت تسهيلات و سرمايه گذاري گلايه كرد.

به گزارش سرایان بیدار،ابراهیم رسولی مقدم  سرپرست فرمانداری سرايان در نشستی که با حضور مديران بانک هاي عامل پرداخت تسهيلات اشتغال شهرستان و دستگاه هاي اجرايي روزگذشته درمحل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، عملكرد بانك هاي عامل در جذب تسهيلات طرح هاي اشتغال زايي را زيبنده مديران و سيستم بانكي شهرستان ندانست و از پروسه هاي طولاني و زمان بر دريافت تسهيلات و سرمايه گذاري گلايه كرد.
وی ضمن درخواست از مدیران بانک هاي عامل شهرستان براي تسهيل امور سرمايه گذاري و پرداخت تسهيلات، استفاده از تجارب ساير شعب در اين زمينه را ضروري دانست.
سرپرست فرمانداری شهرستان سرایان اظهارکرد : با توجه به مشمول شهرهاي زير ده هزارنفرجمعيت امکان بهره مندي از اين طرح براي شهرهاي آيسک وسه قلعه نيز فراهم شده است كه شهروندان محترم مي توانند از اين تسهيلات با ارائه طرح استفاده نمايند.
رسولی مقدم همچنین خطاب به مديران دستگاه هاي اجرايي شهرستان گفت: از همه ظرفيت و امكانات براي تسهيل در سرمايه گذاري استفاده كنند تا سرمايه گذار در پيچ و خم و شرايط سخت اقتصادي با مانعي روبه رو نشود.
وی به شرايط اقتصادي حاکم بر جامعه اشاره کرد وخاطرنشان کرد : در اين وضعيت صرفه جويي، توجه به كار و تلاش و پاي كار آوردن مردم مي تواند راهگشا باشد.
شایان ذکر است : ۱۴۶ طرح با ارزش بالغ بر۹۱۰میليارد ريال به تصويب رسيده که تعداد ۵۰ طرح جهت اخذ وام از محل تسهيلات طرح اشتغال روستائیان وعشایر (کارا)به مبلغ حدود ۵۰۰ ميليارد ريال به بانکهاي عامل معرفي شده اند كه لازم است سرمايه گذاران محترم جهت تشكيل پرونده واخذ وام اقدام نمايند.
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
 
 

نظر شما