تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 14 تير 1397 - 08:54  |  
کد مطلب: 8965
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه الاسلام خراسان جنوبی گفت: از نظر مقام معظم رهبری امروز بهترین راه رسیدن به اقتصاد مقاومتی راه اندازی صندوق های قرض الحسنه مشارکتی در روستا ها است که می‌تواند برای خودکفا شدن مردم بسیار موثر باشد.

به گزارش سرایان بیدار، به نقل ازخبرگزاری بسیج،  سردار قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه الاسلام خراسان جنوبی و فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان به همراه هنری جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان  و فاطمی نسب فرمانده ناحیه سپاه شهرستان درمیان از پروژه های عمرانی قرارگاه پیشرفت و آبادانی دهستان قهستان شهرستان درمیان بازدید کردند.
  سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه الاسلام خراسان جنوبی در جمع اهالی روستای آویشک اظهار کرد: مسئله حقوق بشر مسئله ای است که مستکبران از آن سوء استفاده کرده  و برای اینکه دست خودشان باز شود قانونی به نام حقوق بشر وضع کرده اند که با توجه به این قانون  مستضعفان روز به روز ضعیفتر و مستکبران روز به روز ظلم آنها نسبت به مظلومان بیشتر شده است.
 وی ادامه داد: مسئله حقوق بشر امروز دست مایه ای برای مکیدن خون مردم بیگناه و مظلوم شده و مسئله حقوق بشر قبل از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران نیز بوده است.
 فرمانده سپاه انصار الرضا علیه الاسلام خراسان جنوبی گفت:کشور ایران نیز قربانی تروریسم است ,قربانی تروریسم دولت انگلیس ،فرانسه،اسرائل و تروریسم صهیونیست که بیشترین آسیبها ما نیزاز سوی همینها بوده است.
 سردار قاسمی بییان کرد: متهم ردیف اول از نظر مستکبران ایران است و جرم ما هم دفاع از مظلوم و بیان حق است و به همین دلیل حربه نظامی، امنیتی و سیاسی ، تحریم و جنگ روانی و اقتصادی آماده است که ما را به زانو در آورد که انشالله به دعای شهدا و خانواده های آنها و عزم و اراده ملت ایران موفق نخواهد شد.
وی با اشاره به اقدامات قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در استان، تصریح کرد: جهاد سازندگی که امام خمینی (ره) آنرا به وجود آورد پس از پیروزی انقلاب برای رفع مشکلات و سازندگی در روستاها کار خود را آغاز کرده و حال با همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه که چندسال است به دستور مقام معظم رهبری تشکیل شده در رفع محرومیت و محرومیت زدایی در مناطق محروم و مرزی کار خود را ادامه می‌دهد.
رسالت بسیج و قرارگاه پیشرفت و آبادانی بسیج بر محرومیت زدایی است
 فرمانده سپاه انصار الرضا علیه الاسلام خراسان جنوبی عنوان کرد: تا کنون قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه در مناطقی از استان اقدامات انجام داده و در این زمینه همکاری خود مردم نیز بسیار مهم  و تاثیر گذار بوده است.
انتهای پیام/
 

نظر شما