تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 30 خرد 1397 - 09:11  |  
کد مطلب: 8950
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات گفت: برخی از اعضای کمیسیون از سال های قبل با زاهدی اختلاف نظر و از وی انتظاراتی داشتند که این موضوعات هیچ ارتباطی به بحث کمیسیون نداشت.

به گزارش سرایان بیدار،محمدجواد ابطحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به انتخابات هیئت رئیسه این کمیسیون و انتصاب محمدرضا عارف، به عنوان رئیس کمیسیون آموزش، پیرامون لابی های صورت گرفته در این خصوص، اظهار داشت: برخی از اعضای کمیسیون از سال های قبل با زاهدی اختلاف نظر و از وی انتظاراتی داشتند که این موضوعات هیچ ارتباطی به بحث کمیسیون نداشت.
وی با بیان اینکه بنده لابی های صورت گرفته را به زاهدی عنوان کرده بودم، افزود: برخی از دوستان اصولگرای ما به عارف رای دادند و در نهایت 9 رای آقای زاهدی در برابر 13 رای آقای عارف قرار گرفت.
ابطحی تصریح کرد: معتقدم عارف از شخصیت وزینی برخوردار است و می تواند کمیسیون را به شکل علمی اداره کند.
عضو کمیسیون آموزش یادآور شد: باتوجه به اینکه زاهدی به عنوان رئیس کمیسیون، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز محسوب می شد و همراه با عارف که عضو این شورا بود دو حق رای در جلسات شورای عالی را داشت این بار با انتصاب عارف به عنوان رئیس کمیسیون  تنها از یک حق رای در شورا برخوردار هستیم که این موضوع می تواند یکی از خسارت های این انتصاب محسوب شود.
انتهای پیام/
 

نظر شما