تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 10 خرد 1397 - 11:59  |  
کد مطلب: 8922
سرپرست فرمانداری شهرستان سرایان درجلسه کمیته برنامه ریزي شهرستان سرايان گفت:ازآنجاکه اعتبارات بسیارجزئی می باشد مسئولین ادارات درهزینه کرداعتبارات به کیفی کردن کارتوجه کنند.

به گزارش سرایان بیدار، رسولي مقدم سرپرست فرمانداري شهرستان سرايان رسولي مقدم سرپرست فرمانداري ضمن گراميداشت ياد و نام شهداي هشت سال دفاع مقدس گفت : اعتباراتي که در کميته مطرح ميشود بسيار جزئي است ، مديران بايد در طول سال ضمن هزينه كرد اعتبار به امر مهم ارتقا كيفي خدمات و استفاده از ظرفيت سرمايه ي جامعه ي هدف نيز در پيشبرد اهداف سازماني توجه خاص داشته باشند . مديري مي تواند در اصول هشتگانه مديريت موفق شود كه در خشت اول كه همانا برنامه ريزي است صحيح و بموقع عمل كند .
وی با توجه به متوسط سرانه سپرده گذاری در شهرستان افزود: جاي  بسي اميدواري است که ما براي توسعه شهرستان از ظرفيت سرمايه گزاران و بخش خصوصي استفاده کنيم واين مهم بايد در اولويت كار مديران قرار بگيرد.
سرپرست فرمانداری شهرستان در بحث برخورداری يا عدم برخورداري با توجه به شاخص ها اظهارکرد : مدیران تخصصی‌تر به بودجه نگاه کنند و با تسلط بر قانون بودجه ۹۷ و ضوابط اجرايي آن از تمام ظرفيت هاي قانوني در بودجه استفاده کنند .
رسولی مقدم با توجه به اهمیت چابک سازي بدنه خاطرنشان کرد : مبناي تصويب اعتبار جهت نيروهاي طرحي و قراردادي حتما سوابق بیمه ای  افراد در سال قبل ملاک عمل قرار گيرد.
وی بيان داشت : آنچه که در کميته برنامه ريزي و بودجه  اولويت و مبناي تصويب اعتبار ادارا خواهد بود تكميل پروژه هاي نيمه تمام است .
رسولی مقدم همچنین از مديران خواست براي حصارکشي محيط اداره هزينه نکنند و با ايجاد فضاي سبز والبته رعايت الگوي مصرف آب عرصه ي اداره را محدود نموده و به زيباسازي مبلمان شهر و روستا كمك كنند.
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
 
 

نظر شما