تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
سرپرست فرمانداری شهرستان سرایان:
توجه به شعارسال اولویت کاری مسئولین ادارات سرایان
تاریخ انتشار : 10 خرد 1397 - 11:58  |  
کد مطلب: 8921
سرپرستا فرمانداری شهرستان سرایان گفت:توجه به شعارسال مقام معظم رهبری باید اولویت اول کاری همه مسئولین ادارات ونهادها باشد.

به گزارش سرایان بیدار، رسولی مقدم سرپرست فرمانداری شهرستان سرايان  با اشاره به مناسبتهاي تلخ و شيرين خردادماه : فتح خرمشهر، سالروز ارتحال ملکوتي حضرت امام خميني(ره) و قيام خونين ۱۵ خردادماه و همچنين درپيش بودن ليالي قدر اين مناسبتها را عاملي جهت تلاش و عزم راسخ مديران در عرصه عمل دانست و گفت: در ايام تابستان با حجم عظيمي از جوانان مواجه هستيم که از صحنه تخصصي تحصيلي اشان به صحنه اجتماع روي آورده اند و لازم است با هم افزايي ظرفيتها و پتانسيلهاي موجود و علي رغم مشكلات پيش رو نهايت استفاده و بهره برداري را از بيت المال  بنمائيم.
       وی دبیر ستاد اوقات فراغت سال ۹۷ را آموزش و پرورش مشخص نمود و خواستار توجه به شعار سال «حمايت از کالاهاي ايراني » و در اولويت قراردادن  برنامه هاي کلاسهاي اوقات فراغت ادارات  در جهت يادگيري مهارت ، كارآفريني و اشتغال و وارد نمودن فرزندان به فضاي كسب و كار شد.
      سرپرست فرمانداری شهرستان سرایان همچنین در پاسخ به دغدغه حاضرين مبني بر نبود مشوقهاي انگيزشي جهت جذب دانش آموزان به فراگيري مهارت از ادارات عضو ستاد خواستار در اختيار گذاشتن ظرفيتهاي ورزشي، تفريحي و فرهنگي شهرستان (سينما، استخر شنا، سالنهاي ورزشي، مراکز گردشگري و...) به ستاد اوقات فراغت شهرستان به صورت رايگان شد.
     در ادامه جلسه از مسئول سازمان مردم نهاد(سمن )کانون جوانان جوادالأئمه شهرستان به دلیل برگزاری مطلوب جشنواره فرهنگي ورزشي بازيهاي بومي محلي در شهرستان سرايان با اهداء لوح و هدايا تقدير بعمل آمد.
انتهای پیام/
 
 
 

نظر شما