تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 4 خرد 1397 - 05:21  |  
کد مطلب: 8913
فرماندارشهرستان سرایان گفت:تشکیل مجمع خیران مسکن ساز در اولویت برنامه های امسال فرمانداری سرایان قرار دارد.

به گزارش سرایان بیدار،محمدکریمی فرماندار سرایان گفت: هدف گذاری مجمع خیران مسکن ساز را خرید، رهن، اجاره برای کمک به ازدواج آسان و رفع دغدغه مسکن زوج های جوان این شهرستان مطرح کرد.
وی در نشست مشورتی فعالان سیاسی، اقتصادی، اجتماعی این شهرستان رکن اساسی در توسعه پایدار را همدلی و همکاری تمام شهروندان با هر گونه گرایش و تفکر دانست و افزود: سرایان اولین شهرستان استان است که تا پایان امسال  ۹۲ درصد جمعیت آن از نعمت گاز برخوردار می شوند.
فرماندارشهرستان سرایان اظهارکرد: امسال همچنین تمام معابر شهر سرایان از نعمت آسفالت برخوردار می شود و میزان برخورداری از آب شرب با اتمام پروژه مجتمع نوده به چرمه به ۱۰۰درصد می‌رسد.
کریمی همچنین به جایگاه ممتاز شهرستان در حوزه اشتغال فراگیر اشاره و گفت:۱۰۲ طرح به مبلغ ۸۲ میلیارد تومان به استان ارسال و ۲۴ طرح به ارزش ۳۰میلیارد تومان توسط کارگروه تایید و به بانک ابلاغ شده است.
وی برافزایش بهره وری و مدیریت صحیح منابع را تاکید  و خاطرنشان کرد: بهترین شیوه تامین منابع مالی برای ایجاد اشتغال پایدار و مولد، مدیریت و استفاده از سرمایه‌های خرد است و همه باید کمک کنند تا شرکت عمران و توسعه شهرستان محقق شود.
فرماندارسرایان با اشاره به کمبود آب در کشور، استان و شهرستان گفت: ۸۵ میلی متر بارندگی را در  شهرستان شاهد بودیم و این می طلبد با مدیریت دقیق استفاده بهینه از آب مدنظر قرار گیرد.
وی تاکید کرد: مسئولان و مردم  باید در زمینه محصولات شهرستان جدی تر از قبل ورود کنند تا بتوان با استفاده از روش های نوین و متناسب با نیاز روز، برای شناسایی بازار فروش محصولات صنایع دستی و سایر محصولاتی که در بخش های مختلف تولید می شود، اقدام کرد.
فرماندارشهرستان سرایان: به فقر شدید حرکتی بانوان هم اشاره و برای برگزاری کلاس های ورزشی ویژه بانوان در شیفت صبح به صورت رایگان تا حد توان اعلام آمادگی کرد.
کریمی همچنین افزایش آستانه تحمل و مداخله در ازدواج و طلاق را در راستای کاهش آسیب های اجتماعی با نگاه علمی،استفاده از تجارب ارزنده  اساتید مجرب، گفتمان آشنایی با مهارت های زندگی و ارتباطی و افزایش اعتماد به نفس را از اولویت های حوزه اجتماعی و فرهنگی شهرستان اعلام کرد.
وی داشتن نگاه انتقادی را یک ضرورت دانست و خطاب به مدیران گفت که از نقدهای مستدل و سازنده استقبال کنند.
انتهای پیام/
 

نظر شما