تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
مسئول اداره نظارت بربهداشت عمومی دامپزشکی شهرستان سرایان:
تشدید نظارت شبکه دامپزشکی سرایان در ماه رحمت خدا
تاریخ انتشار : 4 خرد 1397 - 05:18  |  
کد مطلب: 8911
مسئول اداره نظارت بر بهداشت عمومی دامپزشکی شهرستان سرایان از تشدید بازدیدهای نظارت بهداشتی دامپزشکی در ماه مبارک رمضان با هدف اطمینان از سلامت فرآورده های خام دامی عرضه شده به شهروندان خبر داد.

به گزارش سرایان بیدار، میلاد خالقی زاده گفت: نظارت بهداشتی بر امر تولید، توزیع، حمل و نقل و عرضه‌ی فرآورده‌های خام دامی از جمله مهمترین وظایف دامپزشکی به شمار می‌رود و دامپزشکی در تمام ایام سال در حال اعمال این نظارت‌ها در سطح واحدهای تحت نظارت خود است.
وی با بیان این که در مناسبت‌های ملی و مذهبی و فراخور افزایش عرضه و تقاضا در بازار، اعمال این نظارت‌ها نیز افزایش می‌یابد، افزود: در همین راستا در ایام ماه مبارک رمضان و با هدف اطمینان از سلامت فرآورده‌های خام دامی عرضه شده به شهروندان، نظارت بهداشتی دامپزشکی بر واحدهای تولید، توزیع، فرآوری و عرضه‌ی فرآورده‌های خام دامی تشدید می‌یابد.
 مسئول اداره نظارت بربهداشت عمومی دامپزشکی  در خصوص نحوه‌ی اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت دامپزشکی ویژه ی ماه مبارک رمضان، اظهارکرد: کارشناسان دامپزشکی شهرستان سرایان در ماه مبارک رمضان در قالب 2 اکیپ سیار بازرسی و نظارت، سازماندهی شده و در دو شیفت کاری صبح و عصر با حضور و گشت‌زنی منظم در سطح شهرستان اقدام به بازدید از مراکز تحت پوشش این اداره می‌کنند.
انتهای پیام/
 

نظر شما