تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 27 ارد 1397 - 13:59  |  
کد مطلب: 8887
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: سطح اخذ تضامین از اروپایی ها توسط ایران و نوع آنها پس از مذاکرات ظریف با مقامات اروپایی مشخص خواهد شد.

به گزارش سرایان بیدار،علیرضا رحیمی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو با اشاره به برگزاری جلسه روز یکشنبه کمیسیون متبوعش با حضور سیدعباس عراقچی معاون وزیر خارجه، اظهار داشت: آقای عراقچی در راستای تعامل کمیسیون امنیت ملی با وزرات امور خارجه در جلسه روز یکشنبه کمیسیون امنیت ملی حضور یافت.
وی با بیان اینکه در این جلسه مطالب جاری پیرامون برجام و نحوه تعامل کمیسیون امنیت ملی با دستگاه دیپلماسی مورد بحث واقع شد افزود: قاعدتا با توجه به اینکه اخذ تضامین لازم از طرف های اروپایی حاضر در برجام بعد از مذاکرات مشخص می شود در جلسه روز یکشنبه تنها درباره برخی نکات کلی پیرامون این موضوع صحبت هایی مطرح شد.
رحیمی تصریح کرد: سطح اخذ تضامین از اروپایی ها توسط ایران و نوع آنها پس از مذاکرات ظریف با مقامات اروپایی مشخص خواهد شد بنابراین صحبت های مطروحه در این خصوص تنها در حد گمانه زنی بوده و نمی توان انها را به عنوان یک تصمیم قطعی تلقی کرد.
انتهای پیام/
 

نظر شما