تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 23 ارد 1397 - 22:37  |  
کد مطلب: 8876
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور گفت: مجلس، وزارت خارجه، آقای رییس جمهور و همه حامیان و مبلغین برجام در بدنه مسئولین باید پاسخگوی عملکرد گذشته خود و تشرح کننده برنامه‌های عملی آینده خود باشند.

به گزارش سرایان بیدار،محمد امین سلیمی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، پیرامون خروج آمریکا از برجام و تشریح اقدامات بسیج دانشجویی در این باره ، گفت:از روز آغازین خروج آمریکا در چندین دانشگاه کشور تجمعاتی برگزار شده روند مطالبه جدی بسیج دانشجویی از آقایان به شکل جدی ادامه خواهد داشت و موج جدیدی از فردا آغاز خواهد شد. مجلس، وزارت خارجه، آقای رییس جمهور و همه حامیان و مبلغین برجام در بدنه مسئولین باید پاسخگوی عملکرد گذشته خود و تشرح کننده برنامه‌های عملی آینده خود باشند.
آنچه که اتفاق افتاده است برای بسیج دانشجویی و غالب دانشجویان انقلابی پدیده عجیبی نبود اندک تسلطی بر گفتمان امامین انقلاب و اندک نگاهی به تاریخ انقلاب اسلامی و رفتار دولت‌های غربی در قبال جمهوری اسلامی هر شخصی را به همین تحلیل میرساند که آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند و هیچ قدمی در راستای منافع ما بر نخواهند داشت  
وی ادامه داد: اینکه بگوییم مجددا با کشور‌های اروپایی طرح بحث بکنیم ادامه رفتار همان دستگاه فکری غلطی است که این چند سال در دستگاه دیپلماسی کشور پیاده شده و بار‌ها اثبات شده است که کارآمد نخواهد بود و تنها خروجی آن اتلاف وقت و انرژی کشور و ملت خواهد بود 
سلیمی تصریح کرد: دولتمردان ما و نمایندگان ملت به اندازه کافی فرصت آزمون و خطا داشته اند و ملت هم تجربه‌ای که باید را از این روند مذاکرات کسب کرده است. مسلما دیگر جای مماشات و مدارا با کشور‌هایی که تنها به فکر اعمال فشار به جمهوری اسلامی هستند وجود ندارد.
انتهای پیام/
 

نظر شما