تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 19 ارد 1397 - 12:56  |  
کد مطلب: 8866
امام جمعه سرایان گفت: خانواده ها نسبت به خرید کالای ایرانی تعصب داشته باشند زیرا باعث رونق اقتصادی و اشتغال می شود.

حجت الاسلام احمد نجمی پور امروزصبح در گفت و گو با سرایان بیدارگفت: نامگذاری امسال به نام 'حمایت از کالای ایرانی' براساس مسائل ضروری کشور است که توسط مقام معظم رهبری هر سال انجام می گیرد.
وی حمایت از کالای ایرانی در کنار مسائل مهم دیگری چون اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید داخل را یک تکلیف برای مسئولان دانست و اظهار کرد: مردم نیز با خرید کالای ایرانی می توانند در حل معضل بیکاری نسل جوان، یاری گر مسئولان باشند.
امام جمعه سرایان با بیان اینکه دشمن در جبهه مسایل اقتصادی مقابل نظام جمهوری اسلامی ایران ایستاده است اظهارکرد: حتی خرید یک خودکار ایرانی باعث اشتغال چند هزار نفر می شود.
نجمی پور وظیفه دولت در حمایت از تولید داخل را مبارزه با قاچاق کالا ذکر کرد و گفت: قاچاق کالا به خصوص اجناس چینی ضربه جبران ناپذیری به بازار تولیدات داخلی می زند.
وی ادامه داد: تولیدکنندگان و صنعتگران باید به تولید باکیفیت متعهد باشند چرا که بالابودن کیفیت باعث ترغیب مردم به خرید کالای ایرانی می شود.
امام جمعه سرایان بیان داشت: مسئولان برای تحقق شعار سال، حداقل در پذیرایی جلسات خود از کلوچه محلی یا میوه های فصل این شهرستان استفاده کنند.
نجمی پور اظهارداشت: قوی شدن بنیه اقتصادی کشور، رونق اشتغال، کاهش قاچاق کالا و آسیب های اجتماعی، ثمره حمایت از کالای ایرانی خواهد بود.
انتهای پیام /
 

نظر شما