تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 19 ارد 1397 - 12:52  |  
کد مطلب: 8863
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امیدواریم این مدت چندهفته‌ای هم تمام شود چراکه معلوم می شود اروپاییان بین امریکا و ایرانیان چه کسی را انتخاب می‌کنند اما باید گفت آن‌ها نمی‌توانند مستقلانه تصمیم بگیرند.

به گزارش سرایان بیدار،به نقل ازخبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، سرلشکر محمد علی جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش ملی مهارت آموزی کارکنان نیرو‌های مسلح که پیش از ظهر امروز برگزار شد با تبریک خروج شرورانه آمریکا از برجام گفت: کاملا روشن بود امریکایی‌ها مورد اعتماد نیستند و مقام معظم رهبری هم بار‌ها تاکید داشتند همچنین بر ملت ایران هم این بی اعتمادی ثابت شد.
وی ادامه داد: اثبات قطعی این مساله بسیار تعیین کننده است که در آینده ایران همه ما یک دل و هماهنگ با یکدیگر به توانمندی‌ها داخل متمرکز شویم همانطور که نیرو‌های مسلح سال ها است با این رویکرد توانسته  افتخار آمیز عمل کند.
جعفری عنوان کرد: امیدواریم این مدت چندهفته‌ای هم تمام شود چراکه معلوم  می شود اروپاییان بین امریکا و ایرانیان  چه کسی را انتخاب می‌کنند  اما باید گفت آن‌ها نمی‌توانند مستقلانه تصمیم بگیرند.
سرلشکر جعفری با بیان اینکه خروج آمریکا از برجام نشان داد موضوع غنی‌سازی هسته‌ای در ایران بهانه بود، اظهار داشت: خروج آمریکا از برجام اثبات کرد که مسئله اصلی آن‌ها توان دفاعی و موشکی و اثرگذاری جمهوری اسلامی در منطقه است. امروز جمهوری اسلامی در مقابل زورگویی دشمنان و در مقابل جریانات تروریستی در منطقه ایستاده است و همین ایستادگی ما دارد آن‌ها را از پای درمی‌آورد و موجب پیشرفت انقلاب و اقتدار ایران شده است.
وی ادامه داد: از این به بعد ما نیرو‌های مسلح باید توجه عمیق‌تر بیشتری نسبت به ارتقاء توان دفاعی داشته باشیم و به دنبال مولفه‌های اصلی قدرت خودمان برویم.
سردار جعفری گفت: قبل از انقلاب اسلامی عامل قدرت ایران وابستگی به امریکا بود، اما بعد از انقلاب اسلامی عامل قدرت ما خود اتکایی به نیرو‌های انسانی کارآمد تجهیزات نظامی داخلی به ویژه توان موشکی باز دارنده است.
وی ادامه داد: نیروی انسانی یکی از عوامل اصلی قدرت ایران اسلامی است، نیروی‌های مسلح ما انسان محور هستند و سربازان در نیرو‌های مسلح و بسیج در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دو قشر اصلی توانمندی دفاعی کشور است. پس باید به جایگاه سرباز نگاه ویژه داشته باشیم.
سرلشکر جعفری مردمی بودن و ولایی بودن نظام اسلامی را دلیل اهمیت نیروی انسانی در کشور دانست و گفت: ما در سپاه وظیفه خود را توجه به نیروی انسانی می‌دانیم. در سپاه از سال ۹۲ توجه ویژه‌ای به مهارت آموزی و بحث اشتغال است.
انتهای پیام/
 
 

نظر شما