تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 19 ارد 1397 - 12:47  |  
کد مطلب: 8859
سردار اشتری گفت: در داخل کسانی به آمریکا دل خوش کرده بودند و فکر می کردند با مذاکره مشکلات حل می‌شود در حالی که رهبر انقلاب بار‌ها تاکید کردند ما به آمریکا اعتماد نداریم.

به گزارش سرایان بیدار، به نقل ازخبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی طی سخنانی در اولین همایش ملی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح اظهار داشت: از سال گذشته که موضوع مهارت آموزی سربازان آغاز شده، اثرات مثبت آن را در نیرو‌های مسلح می‌بینیم.
وی گفت: در ناجا بدلیل اینکه تجمع پادگانی کمتر داریم و اکثر سربازان ۲۴ ساعته در حال خدمت هستند، شاید جمع کردن سربازان و فرستادن آن‌ها به کلاس مهارت آموزی کمی مشکل باشد، اما با تمام این موضوعات، کار مهارت آموزی بخوبی انجام شده و با جدیت این کار را ادامه می‌دهیم.
اشتری افزود: برخی از سربازان از سبک زندگی اسلامی ایرانی فاصله گرفتند که باید در جهت بهبود آن تلاش کنیم.
فرمانده ناجا در بخش دیگری از سخنان خود گفت: بنده هم به نوبه خودم خروج آمریکا از برجام را تبریک میگویم و حتما خیر و برکتی در آن است.
وی با اشاره به اینکه باید روی پای خود بایستیم و منویات رهبری را دنبال کنیم خاطر نشان کرد: انسان تاسف میخورد که فردی که حالت نرمال و عادی ندارد در راس کشوری است و به تعهدات خود هم پایبند نیست و در داخل کسانی به آمریکا دل خوش کرده بودند و فکر می کردند با مذاکره مشکلات حل می‌شود در حالی که رهبر انقلاب بار‌ها تاکید کردند ما به آمریکا اعتماد نداریم.
انتهای پیام/
 

نظر شما