تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
کارشناس امورسیاسی:
جماعت ضد ارزش
تاریخ انتشار : 17 ارد 1397 - 09:14  |  
کد مطلب: 8853
کارشناس امورسیاسی گفت:هجمه حساب شده و همزمان روزنامه های زنجیره ای، کانال های ضد نظام و برخی عوامل دولتی به مامور وظیفه‌شناس ناجا، نه اتفاقی و نه از سر دلسوزی است.

رضاخیرالهی کارشناس امورسیاسی امروزصبح درگفت وگو با سرایان بیدارگفت:دوماه قبل که که دراویش داعشی در پاسداران جنایات کردند و 4 بسیجی و مامور ناجا را به شهادت رساندند، همین جماعت وقیح جانب جنایتکاران را گرفتند و خواستار مجازات مأمورانی شدند که راننده اتوبوس را دستگیر کرده بودند.
وی افزود:آن روز اینان یاد حقوق زنان نبودند و در مقابل نامزد جوان و داغدار شهید بایرامی، که تنها 47 روز از پیوند آسمانی اش گذشته بود، لال بودند و به تماشا نشستند و در عوض دنبال حقوق نداشته جنایتکاران راه افتادند.
این کارشناس امورسیاسی اظهارکرد:سقف همت آنها،یا دفاع از مجرمان و هنجار شکنان است یا همنوایی بااین جماعت ،کسی یاد دارد یکجا اینها پای ارزش های انقلاب ایستاده باشند.اما  حالا همینها برای دفاع از بازیگران سناریوی مصی علی نژاد از هم سبقت می گیرند.
خیرالهی گفت:وزیر کشور هم در دام بازی رسانه ای افتاده و مامور وظیفه شناس را هنوز بررسی نکرده، محکوم کرده و دستور مؤاخذه داده است.
وی خاطرنشان کرد:آقای وزیر، قانون مجازات اسلامی را برای شما هم نوشته اند یعنی شما خبر ندارید بر اساس این قانون،تمرد در مقابل ماموری که در حال انجام وظیفه است، جرم محسوب شده و مرتکب آن باید مجازات شود، پس چرا حکم علیه مامور می دهید،این ژست ها بدرد دیگران می خورد،شما که نمی خواهید رئیس جمهورشوید.
کارشناس امورسیاسی بیان داشت:براساس قانون، امر آمر قانونی لازم الاجراست و اگر کسی با آن مخالفتی دارد، باید از مجرای قانونی دنبال کند نه اینکه گردن کشی و فحاشی کند.
انتهای پیام/
 

نظر شما