تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 7 ارد 1397 - 23:21  |  
کد مطلب: 8830
امام جمعه سرایان گفت:خیل عظیم مردم انقلابی وفرزندان وجوانان جان برکف برای دفاع از انقلاب درتمامی شرایط حاضردرمیدان خواهندبود.

حجت الاسلام نجمی پور امام جمعه سرایان امروز درجمع نمازگزاران جمعه گفت:توطئه جدید علیه کشور امام زمان:  سال ۹۷ سال استقرار نظام جمهوری اسلامی است و به همین مناسبت از حساسیت خاصی برخوردار است. 
وی افزود:تقریباً همه کارشناسان و نخبگان داخلی و خارجی،  امسال را برای ایران اسلامی سال سرنوشت‌سازی می‌دانند و این پیش بینی و تعبیر، ناشی از جایگاه قدرتمند جمهوری اسلامی در منطقه و گسترش قدرتمند جمهوری اسلامی در منطقه و گسترش قدرتمند شیعی در دهه چهارم انقلاب و نگرانی جدی دشمن از این موضوع است.
امام جمعه سرایان اظهارکرد:  با این وجود،  شواهد میدانی و تجربه های مکرر عملیاتی به آمریکایی‌ها اثبات کرده که آنان هرگز در یک جنگ رودررو و نظامی با جمهوری اسلامی به پیروزی نمی رسند و حتی در مقابل دوستان جمهوری اسلامی همچون سوریه، یمن و لبنان و ... نیز در باتلاق مانده اند.
نجمی پورگفت: لذا بهترین روش برای به زانو درآوردن جمهوری اسلامی را حمله از درون و تحولات داخلی دانسته و برای آن برنامه‌ریزی کرده اند.  طبق شواهد موجود،  دشمنان برای رسیدن به مقصود خود در سال ۹۷، 2 هدف عمده را در داخل ایران دنبال می‌کنند:
1-  از طریق تمامی وابستگان خود در داخل،  از غرب زده ها،  معاندین و مخالفین،  رسانه‌های کتبی و مجازی با حجم انبوه در حال تکرار این جمله هستند که« نظام و انقلاب در حال فروپاشی است و امسال آخرین سال حیات این نظام است» و البته آنقدردر این شایعه دمیده اند که خودشان باور کرده اند. وقتی رهبر عزیز انقلاب در اول فروردین از« امید به آینده» و دلایل واضح آن سخن گفتند،  برخی از همین جریان ها برآشفتند و ایشان را بی خبر از اوضاع معرفی کردند. و حتی کنفرانسی هم به عنوان« مدیریت گذار از جمهوری اسلامی»  با محوریت اپوزیسیون  و اصلاح طلبان خارج از کشور در لندن تشکیل دادند که بعد از فروپاشی چه کنند؟
2-  همزمان با شایعه فروپاشی،  از طریق همان افران رسانه‌ها و برخی از عناصر کم تحلیل و یا مغرض ای که به خیال خود،  علم عدالتخواهی برداشته اند همه تقصیرات و کم کاری ها و مشکلات نظام را متوجه شخص رهبر معظم انقلاب دانسته و از طریق خبرسازی و نامه نگاری و روش‌های دیگر،  به دنبال القای این موضوع هستند که رهبر انقلاب،  قصدی برای اصلاح کشور نداشته و وضعیت،  عین مطلوب ایشان است.
وی خاطرنشان کرد: متأسفانه در هر دو عرصه،  برخی از مسئولان اجرایی کشور( خواسته یا ناخواسته) مشغول کمک به این فرضیه دشمن هستند و از وضعیت وخیم اقتصادی گرفته تا عدم مدیریت لازم در بخش‌های مختلف اجرایی و  دامن زدن به نارضایتی‌ها  و تجمعاتی که هر روز دامنه بیشتری به خود میگیرد و همچنین عملکرد بعضا مغایر با دستورات رهبر معظم انقلاب،  همه و همه نشانه هایی از حرکت در مسیر دشمن و کمک به تحقق ناامیدی و توهم فروپاشی و تضعیف ولایت و رهبری است.
امام جمعه سرایان بیان داشت: و صد البته این خیانت بزرگ که اساس نظام را در معرض تهدید قرار می‌دهد،  نباید از نظر بزرگان نظام و استراتژیست های کلان در کشور، مخفی مانده و یا کم اهمیت تلقی شود.
 نجمی پوراظهارداسشت: خیل عظیم مردم انقلابی و فرزندان و جوانان متدین و جان برکف ،  برای دفاع از انقلاب،  در تمامی شرایط حاضر در میدان خواهند بود، اما آیا عقل سلیم اجازه می دهد که امنیت و اصل انقلاب،  از سوی برخی مدیران و مسئولان کشور مورد تهدید و تشکیک واقع شود و طمع دشمن برانگیخته و وضعیت کشور به شرایط نگران‌کننده نزدیک شود و آن وقت  تازه چاره اندیشی و دفاع شود،  یا اینکه منطق عقلایی حکم می‌کند که به پشتوانه دستاوردهای بی نظیر 4دهه انقلاب  و خیل عظیم یاران انقلاب، نقشه های شوم دشمنان را در نطفه خفه کرده و اقتدار نظام،  با اقدامی انقلابی و برخورد با مسئولانی که نسبتی با انقلاب و آرمان‌هایش ندارند،  به نمایش گذاشته شود؟
 وی تصرح کرد:این هشدار و نکته مهم را خدمت همه مدیران و مسئولان عرض میکنیم که راه برون رفت از وضعیت کنونی و پیروزی قطعی بر دشمنان، برخورد قاطع با خائنین  و عناصر بی کفایت و تحول در مدیریت اجرایی کشور و مجازات عناصر شناخته‌شده و غارتگران ذی‌نفوذ و دانه درشتهاست و به لطف الله،قانون اساسی و شرایط کشور، راه را برای تحقق این مهم، باز گذاشته و به فضل الهی،چهلمین سال انقلاب،درخشان ترین سال در کارنامه انقلابی نظام اسلامی خواهد بود لذا ما به معرکه گیران انقلابی نما،که با بهانه های کودکانه و ناجوانمردانه رهبری و ولایت را مقصرکم‌کاری‌ها و اشتباهات خود معرفی می کنند عرض می‌کنیم  که ما محکم‌تر،امیدوارتر و مصمم تر از قبل، پای این انقلاب شیدایی و شهدایی می ایستیم  و باور داریم که تا«الله» پاسدار حرمت خون شهیدان است، هرگز این خونها هدر نخواهد رفت و تمام مسئله های اخیر، ناشی از خواب ناتعبیر بعضی ها، برای آن روزی است که انقلاب باشد  اما رهبرانقلاب، نه؟ اما به لطف خدا، ما به زودی شاهد خواهیم بود وصال دست کف العباسی «پسر فاطمه» را با «مهدی فاطمه».و نمرده ایم که حرف مولایمان روی زمین بماند. و تا آخرین نفس و تا آخرین قطره خونمان پای این انقلاب خواهیم ماند. ان شاء الله.
انتهای پیم/
 

نظر شما