تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 22 اسف 1396 - 11:16  |  
کد مطلب: 8719
درآستانه فرارسیدن چهارشنبه سوری فرمان کشتارمردم عادی توسط سرکردگان گروه تروریستی منافقین خلق صادرشد.

به گزارش سرایان بیدار، در ادامه هشدارهای شماره ۳۶ و ۳۷ سرکردگان سازمان تروریستی منافقین خلق در نشستی با حضور لیدرهای سعودی خود بر این نکته تاکید کردند که در شب چهارشنبه آخر سال به هر طریق ممکن باید خون مردم کوچه و خیابان را ریخت و آن را به گردن نظام انداخت. خبرها حاکی از آن است که تحریک مردم به حضور در خیابان به آمدنیوز-صدای سعود سپرده شده و به آتش کشیدن جوانان و مردم عادی به پادوهای سازمان منافقین با اسم مستعار ری استارت واگذار شده است.
❌ راهکار چیست؟
ممکن است در خانواده ها جوانان بخاطر تاثیر پذیری از شبکه های اجتماعی یا تحریک دوستان برای تماشای آتش بازی و... به کوچه و خیابان بیایند اما باید توجه کرد، پیمانکاران دشمن برای جذب بودجه و تمدید پا لیسی اربابان، جان مردم ایران را وسیله رسیدن به اهداف شیطانی خود کرده اند. پسر آقای محمدعلی زم نیز بر اساس سناریویی که به وی از طرف موساد داده شده مأمور است در شب چهارشنبه به صورت وسیع ساخت بمب های دست ساز را آموزش دهد و در جلسه دیشب خود اعلام کرده بود باید بصورت برق آسا جمهوری اسلامی را در سه شنبه شب غافلگیر کنیم تا فرصت درخواست از تلگرام برای مسدود نمودن کانال ما را هم نداشته باشند. اما راهکارها به شرح ذیل است:
1- خانواده ها مراسم چهارشنبه سوری را در مقابل در خانه های خود برگزار کنند و مراقب حضور افراد غریبه و غیرمحلی باشند. مخصوصا موتورسواران مشکوک
2- نیروی انتظامی مراقب وانت ها و خاورهایی که از سه شنبه ظهر از اطراف تهران به داخل شهر می آیند باشد. شنیده شده برخی ها وانت هایی از سنگ و چوب برای آسیب رساندن به مردم و ماموران مظلوم ناجا تدارک دیده اند.
3- وزارت ارتباطات پیش از وقوع رویداد مراقب فضای مجازی باشد و بهترین کار بجای فلیتر تلگرام، مسدود کردن امکان آپلود و دانلود تا سقف مشخص می باشد.
4- ماموران قانون مراقب خروجی های شهرهای خود باشند. شنیده شده مانند همیشه قرار است عده ای از اراذل و اوباش را از شهرستانها با اتوبوس به تهران بیاورند.
5- خواص و سلبریتی ها مراقب باشند برای مطرح شدن و خودشیرینی با جان جوانان مردم بازی نکنند. همه دلسوزان کشور از نوجوانان و جوانان بخواهند از بروز رفتارهای پرخطر پرهیز کنند و بخاطر یک شب، تمام عمر خود را تباه نکنند.
شنیده ها حاکی است، نیروی انتظامی، بسیج و سپاه در آمادگی کامل و اشراف بسیار مناسب برای حفظ و ثبات امنیت به سر می برند و جوانان و حتی مردم معترض به سیاست ها و عملکردها باید مراقب تحریکات ضدانقلاب خارجی و غیردلسوز باشند تا برای خود و خانواده در شب عید دردسر درست نکنند. ضدانقلاب و محرکان آشوب در شهرهای مجلل اروپا و در استخرهای آنچنانی لم داده اند و مردم ایران را تشویق به آتش بازی و آسیب زدن به خود و کشور می کنند. باید مراقب بود در پازل و سناریوی این افراد خائن گرفتارنشویم.
انتهای پیام
 

نظر شما