تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
رئیس اداره بنیاد شهید وامور ایثار گران شهرستان سرایان :
شهادت وایثارجان امنیت اجتماعی بدنبال دارد
تاریخ انتشار : 22 اسف 1396 - 11:15  |  
کد مطلب: 8718
رئیس اداره بنیاد شهید وامور ایثار گران شهرستان سرایان گفت: مقوله شهادت وایثارجان ازمصادیق امنیت اجتماعی درعصر بحرانهای منطقه ای وفرامنطقه ای میباشد.

محمدمهدی عظیمی رئیس بنیادشهیدوامورایثارگران شهرستان سرایان امروزصبح درگفت وگوبا سرایان بیدارگفت: مقوله شهادت و ایثار جان ازمصادیق امنیت اجتماعی درعصر بحرانهای منطقه ای و فرامنطقه ای می باشد.
وی افزود: مردم باید توجه داشته باشند که شیعه با دوبال سرخ شهادت که ریشه در عاشورای حسینی دارد و بال سبز مهدویت و انتظار که ریشه در مهدویت دارد و با سپرو زره ولایت اصلا آسیب پذیر نخواهد بود.
رئیس بنیادشهیدشهرستان سرایان اظهارکرد:  امروز اگرندای آزادی خواهی درتمام جهان به گوش می رسد و ایران اسلامی توانسته است انقلاب خود را به جهان صادر نماید درنتیجه تفکر شهادت طلبی و مهدویت محوری و با رهبری ولی فقیه زمان بوده است.
عظیمی با اشاره به امنیت اجتماعی در کشور جمهوری اسلامی گفت: قدرخونهای شهدا وخون دل خوردن پدران و مادران شهدا و رنج جانبازان و ایثارگران را بدانیم و فراموش نکنیم که مدیون این جامعه ارزشمند ایثارگری هستیم.
وی خاطرنشان کرد: بزرگداشت روز شهدا و تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی توسط بزرگ معمار انقلاب، در کنارِ بُعدِ فرهنگی و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده، می تواند الگوی کاملی برای همه جهانیان باشد که دل در گرو آزادی و آزادگی دارند.
انتهای پیام/
 

نظر شما