تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
معاون فرماندارشهرستان سرایان:
بهترین راه توسعه کشورمطالعه است
تاریخ انتشار : 21 اسف 1396 - 08:20  |  
کد مطلب: 8712
معاون سیاسی فرماندارشهرستان سرایان گفت:بهترین راه توسعه کشورمطالعه است وجامعه امروزما نیازمندبه مطالعه بیش ازپیش است.

به گزارش سرایان بیدار،باحضورمعاون سیاسی فرمانداروتنی چندازمسئولین شهرستان سرایان جلسه ای تحت عنوان کتابخانه گردی امروز صبح درمحل کتابخانه عمومی سرایان برگزارشد.
دراین جلسه رسولي مقدم معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ضمن تبريک ایان ولادت پر برکت حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها و روز زن گفت اميدواريم فرهنگ فاطمي درزندگي همه ما نهادينه شود.
وی با توجه به حضور دانش آموزان در این جلسه افزود: اميدوارم ازداستانهايي که از وزندگينامه حضرت فاطمه (س ) مي‌خوانيد بعنوان يک داستان ويك  قطعه تاريخي بتوانيم حداقل يك نكته از آن داستان وزندگي نامه را براي خودتان انتخاب نماييدودر بكارگيري آن درزندگي تان تلاش كنيد . چون شما داراي شخصيتي فردي و اجتماعي در حال شكل گرفتن هستيد آن شخصيت را در زندگيتان تمرين كنيد كه قطعا بهره هاي فراواني خواهد داشت .
 معاون سیاسی اجتماعي اظهارکرد : تمرين کنيد براي اينکه به سمت توسعه حركت كنيم و از وضعيت بهتر برخوردار باشيم بهترين راه توسعه کشور مطالعه است وجامعه امروز ما نيازمند به مطالعه بيش ازپيش است .
رسولی مقدم گفت : آنچه که در بحث  كتابخانه تبلور و مطالعه را مجسم ميكند و مي توان بعنوان مجسمه مطالعه از آن نام برد كتابخانه است  واين كتابخانه است كه ذهن ها را به سمت وسوي يك فضاي كاملا فرهنگي سوق مي دهد.
وی خاطرنشان کرد: آنچه که در كتابخانه ها انجام مي‌شود اين است كه جامعه را به سمت وسوي عدالت مي برد كه براي برخورداري از كتاب و كتابخواني چنانچه كتاب آموزشي ومعلومات در توان و در دسترس نيست مي توانيد از كتابخانه هاي عمومي تهيه نمائيد.
معاون فرماندارتصریح کرد: درمباحث آموزشي کتابخانه سرشاراز منابع آموزشي  است وکمك شاياني به پر كردن اوقات فراغت جوانان مي كند و به اين دليل است كه كتابخانه مي تواند با آموزش و پرورش ايفاي نقش نمايد و اميدواريم  با تلاش‌هايي  كه در اين راستا مي شود در افق ۱۴۰۴  شاهد يك كشور توسعه يافته باشيم .
انتهای پیام/
 

نظر شما