تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 17 بهم 1396 - 10:22  |  
کد مطلب: 8597
امام جمعه گفت: راه مبارزه با استکبارجهانی خدمتگزاری برای مردم است ومسئولین بایدبرای اشتغال جوانان به فکرچاره باشند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد نجمی‌پور امروزصبح در گفت‌وگو با سرایان بیدارگفت: تنها راه مبارزه با استکبارجهانی خدمتگزاری درست به آحادمختلف جامعه می باشد ومسئولین بایدبرای اشتغال جوانان به فکرچاره اساسی باشندچون اشتغال برای جوانان ازبسیاری ازآسیبهای اجتماعی جلوگیری می کند.
وی افزود: مردم باید نسبت به خدماتی که باید مسؤولان انجام دهند مطالبه‌گری نمایند.و خدمات ارائه‌شده توسط تمام دولت‌ها باید به‌عنوان خدمات نظام مطرح شوند.
امام جمعه سرایان به موضوع رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب‌رجوع اشاره کرد واظهارکرد: این دو موضوع مربوط به نظام اسلامی بوده که متأسفانه گاهی برخوردبرخی ازمسؤولان سبب نارضایتی مردم شده و حق مسلم مردم نادیده گرفته می‌شود که این فضا، فضای خوبی برای کشور نیست.
نجمی پور با اشاره به اینکه فضای کشور باید به جای فضای رقابت، فضای خدمت باشد، گفت: باید کارهایی که انجام می‌گیرد برای رضای خداوند باشد وبه حقوق و منافع مردم توجه شود.
وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران باید زمینه‌ساز ظهور امام زمان (عج) باشد، خاطرنشان کرد: هنوز درحال حرکت به سمت قله مورد هدف امام خمینی در نظام جمهوری اسلامی ایران هستیم و با آن فاصله داریم و لازم بوده تا به این موضوع که رهبری فرمودند تنها راه مبارزه با استکبار خدمت به مردم است توجه کنیم.
امام جمعه سرایان ادامه داد: درنظام اسلامی نباید احساس طردشدن و تبعیض وجود داشته باشد.
نجمی‌پور با اشاره به اینکه دولت می‌تواند در مبارزه با احساس پوچی که در جوانان جامعه وجود آمده نقش مهمی داشته باشد، افزود: نقش دولت در پیشگیری از بسیاری انحرافات مؤثر باشد.
وی با بیان اینکه روحیه رکود و خمودگی در جامعه وجود دارد که همه باید دست در دست همدیگر داده و برای آن راهکار ارائه دهند، تصریح کرد: باید به بحث خانواده بیشتر توجه شود به طوری که حکومت و خانواده دریکدیگر تنیده شده‌اند.
امام جمعه سرایان با اشاره به اینکه همچنان که از اسم استکبار پیدا بوده در طول 39 سال انقلاب سعی داشته تا نظام اسلامی ایران را نابود سازد، ادامه داد: دشمن برای براندازی بیرونی جنگ هشت‌ساله را به ملت ایران تحمیل کرد و چون موفق نشد امروز تلاش درونی انجام می‌دهد که به تعبیر مقام معظم رهبری جنگ هوشمندانه، جنگ فرهنگی و نرم را دشمن در پیش گرفته است.
نجمرپوراظهارداشت: تمام تلاش دشمن این است که مردم نسبت به انقلاب ناامید شوند که این موضوع آسیب بزرگی بوده و ایجاد فضای ناکارآمدی دستاوردهای انقلاب بسیار خطرناک‌تر از جنگ تحمیلی است.
وی به اختلافات سیاسی که توسط دشمن مدیریت می‌شود اشاره کرد و عنوان نمود: اختلافات سیاسی که در چند سال اخیر پررنگ‌تر شده و سلیقه عملی کردن سبب بر زمین ماندن کارهای اصلی و معطل ماندن اولویت‌های اصلی نظام می‌شود که در این زمینه مقام معظم رهبری تأکید داشته که حاشیه درست نکنید و به مردم خدمت کنید.
انتهای پیام/

نظر شما