تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
کارشناس مسایل سیاسی:
نوجوان انقلابی به گوش
تاریخ انتشار : 23 دى 1396 - 12:52  |  
کد مطلب: 8510
کارشناس مسایل سیاسی شهرستان سرایان گفت:ایمان جوانان هدف بمباران امروز دشمن است

علی ابراهیم زاده کارشناس مسایل سیاسی شهرستان سرایان امروز صبح درگفت وگو با سرایان بیدار گفت:رهبرانقلاب فرمودند: یک روز امام فرمود: «امروز اسلام محتاج کمک شما جوانهاست.» بعد از ظهرش بنده به خیابانها آمدم و کاری داشتم. دیدم مثل روزهای اوّل انقلاب شده و مردم به طرف پاوه در حرکتند. این ماجرا و این صحنه، بارها تا آخر جنگ تکرار شد.
وی افزود:هر وقت که اسم اسلام و فرمان امام به گوش مردم میرسید، ناگهان میدیدید این ملت، به جوش و خروش در می‌آید. جوانان شهر را، ده را، دانشگاه را، بازار را، کار و کسب را، میدان فوتبال را، همه را رها میکنند و میروند. برای چه؟ برای این‌که جانشان رادر معرض خطر مرگ بگذارند.
این کارشناس مسایل سیاسی اظهارکرد:دشمن اینها رادیدوتحلیل کرد و فهمید این ملت عقبه‌ای دارد. فهمید تا آن عقبه هست، این ملت را با محاصره_اقتصادی و با محاصره نظامی و یا چه و چه، نمیشود به زانو درآورد.
ابراهیم زاده گفت:دشمنان بدنبال بمباران کردن ایمان جوانان ماهستندآنجاکه تاکنون چندین باربرای ازبین بردن فرهنگ بسیجی جوانان، اخلاق آنان، ایمان و ایثار و اعتقاد به دین و اعتقاد به رهبری و اعتقاد به قرآن و جهاد و شهادت آنان اقدام نموده اند ولی هربار با هوشیاری جوانان ما وتبعیت ازرهبری نظام تیرشان به سنگ خورده است.
وی خاطرنشان کردجوانان ما باید این هوشیاری خورا درمقابله با حربه های جنگ نرم دشمنان حفظ نموده ونقشه های شوم دشمنان را نقش برآب سازند.
انتهای پیام/
 

نظر شما