تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
عظیمی رئیس اداره بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان سرایان:
تجلیل از ایثارگران به عنوان فرهنگ عمومی نهادینه گردد
تاریخ انتشار : 21 دى 1396 - 14:14  |  
کد مطلب: 8501
رئیس اداره بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان سرایان گفت: تجلیل از والدین شهدا وهمچنین جانبازان و آزادگان، سفارش دیانت و عقلانیت بوده و این امر مهم باید بعنوان یک فرهنگی عمومی نهادینه گردد

به گزارش سرایان بیدار، جمعی از مسئولین بخش آیسک از توابع شهرستان سرایان، با حضور در منازل خاندان معظم شهدا و جانبازان این بخش ازایشان تجلیل نمودند.
عظیمی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرایان گفت: در راستای اجرای طرح سپاس و تکریم خاندان معظم شهدا و جانبازان، با همراهی حجت الاسلام والمسلمین عرب امام جمعه، بخشدار شهر آیسک و همچنین نماینده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و مسئول بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان سرایان، از چهار خانواده معزز شاهد و ایثارگردرشهرآیسک  صبح امروزتجلیل به عمل آمد.
وی دراین دیدارها ازرشادت ها واستقامت شهداومدافعین حرم تجلیل و افزود: ما با دادن هزاران شهید و جانباز مسئولیت سخت و مهمی برعهده داریم وحق نداریم دراهداف و ارزشهای نظام ذره ای کوتاهی نموده که خدایی ناکرده مدیون و شرمنده شهدا و خاندان معظم شهدا بشویم.
رئیس بنیادشهیدسرایان اظهارکرد: تجلیل از والدین شهدا و همچنین جانبازان و آزادگان، سفارش دیانت و عقلانیت بوده و این امر مهم باید بعنوان یک فرهنگی عمومی نهادینه گردد.
شایان ذکر است که در این دیدار ها از چهار خانواده شهید و جانباز دیدار و در قالب طرح سپاس با اهدای لوح تقدیر از آنان تجلیل به عمل آمد.  
انتهای پیام/    

نظر شما