تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
رئیس شورای اسلامی شهرسرایان:
ضرورت احداث مهمان سرا درمرکز شهر سرایان
تاریخ انتشار : 20 دى 1396 - 13:49  |  
کد مطلب: 8499
رئیس شورای اسلامی شهرسرایان گفت:با توجه به افزایش ورود گردشگران، احداث مهمان سرا در مرکز شهر سرایان ضروری است.

رضاسیف الهی رئیس شورای اسلامی سرایان امروزصبح درگفت وگو با سرایان بیدارگفت:جای تاسف است که بعد از چند سال هنوز نتوانستیم یک مهمان سرا را درسرایان با توجه به افزایش جمعیت دانشجویی و ورود گردشگران و نیازهای اقامتی احداث کنیم.
وی افزود: سال های گذشته شهرسرایان ازوجود دو کاروان سرای بزرگ برای میزبانی و پذیرایی ازمهمانان برخوردار بوده است که یکی ازاین دو کاروان سرا درتملک اداره میراث فرهنگی و گردشگری است ودیگری درمرکز شهرسرایان به صورت مخروبه رها شده است .
رئیس شورای اسلامی شهرسرایان با اشاره به این که کاروان سرای مرکز شهر سرایان که در گذشته درقلب خیابان امام این شهر احداث شده است وقفی وبا نیت میزبانی ازمهمانان و مسافران است ،اظهارکرد:دراین محل باید به نیت واقف عمل شود اما تاکنون با وجود نیاز مرکز شهرستان اقدامی انجام نگرفته است .
سیف الهی با گلایه ازمسئولان اداره اوقاف شهرستان گفت:با مراجعه به اداره اوقاف در چهار سال قبل در خصوص عمل به نیت واقف صحبت شد . مسئولان اوقاف قول دادند که برای احداث ساختمانی درسه طبقه شامل ساختمان اداری وتجاری و مهمان سرا در این مکان اقدام کنند اما این قول ها حتی درحد نقشه و فونداسیون هم عملیاتی نشده است.
وی عمل به نیت واقف در این مکان را گره گشای مشکلات اقامتی مهمانان و دانشجویان ورودی سرایان بیان کرد و اظهارداشت:منافع وارزش افزوده حاصل از تحقق این موضوع  باعث رونق فعالیت های وقفی اداره اوقاف شهرستان خواهد شد و اعتماد مردم را در زمینه وقفیات و توسعه و گسترش روحیه وقف بیشتر خواهد کرد.
انتهای پیام/

نظر شما