تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 20 دى 1396 - 13:46  |  
کد مطلب: 8496
کارشناس امورسیاسی گفت:آشوب‌های اخیر و فتنه 96 در اتاق عملیات اربیل طراحی و هدایت ‌شدوجنگ سیاسی دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

سیدمحمدحسین زاده کارشناس امورسیاسی امروز صبح درگفت وگوبا سرایان بیدارگفت:آشوبهای وفتنه های اخیر جنگ سیاسی دشمنان ایران اسلامی بودکه دراتاق عملیات اربیل عراق طراحی شده است.
وی افزود:دراتاق عملیات مذکور، کارشناسان نظامی و امنیتی از آمریکا، اسرائیل، سعودی، به همراه منافقین و عناصری از حزب بعث حضور داشتند.
این کارشناس امورسیاسی اظهارکرد: کارشناسان اتاق عملیات اربیل همزمان دو سناریو را مد نظر دارند. اینان در پلان A طرح ایجاد شورش سراسری برای تغییر ساختاردرایران رابه فازاجرا منتقل نمودند ودرپلان B به دنبال تغییر رفتارنظام ازطریق جنگ سیاسی (دوگانگی در حاکمیت و جامعه) و تغییر محاسبات ایران هستند.
حسین زاده گفت:پیش‌تر مجله آمریکایی «فارین افرز» با عنوان زمان مجازات ایران فرا رسیده است؛ نوشته بود : «ایالات متحده...باید ایران را بخاطر اقداماتش در منطقه، حمایت از تروریسم و نقض حقوق بشر تنبیه نماید...باید با بازگشت تحریم ها تا جایی که ممکن است ایران را از اقتصاد جهانی جدا نماییم. باید کمپینی برای جنگ سیاسی علیه ایران تشکیل داد که نارضایتی مردم ایران از حکومت را تشدید کرده و تفرقه را در دایره حاکم (حاکمیت) تعمیق نماید...باید تلویزیون، رادیو و شبکه های اجتماعی این پیام را (برای مردم ایران) ایجاد نماید که حکومتی با محوریت روحانیت تنها موجب محرومیت اقتصادی و سیاسی می‌گردد.»
انتهای پیام/

نظر شما