تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
رئیس شورای اسلامی شهرسرایان:
خیابان های رها شده شهرسرایان
تاریخ انتشار : 19 دى 1396 - 14:33  |  
کد مطلب: 8491
رئیس شورای اسلامی شهرسرایان گفت:احداث و تعریض برخی خیابان های شهر سرایان مدت هاست رها شده و ادامه کار و سرعت بخشیدن به آن مشارکت مردمی را می طلبد.

رضاسیف الهی رئیس شورای شهر سرایان امروز صبح درگفت وگوبا سرایان بیدارگفت:: تعریض خیابان طالقانی به سمت غدیر پس ازسال ها پیگیری تنها تا بخشی از کار پیش رفته و مدت هاست رها شده است .وبا توجه به اهمیت این خیابان، اجرای پروژه رامستلزم حرکت جهادی ومشارکت مردمی و سرعت دادن به کار می باشد.
وی افزود:در حال حاضر احداث دوخیابان عرضی سرایان با وجود ضرورت پس از سال ها پیگیری ، با منظره نامناسب رها شده و در انتظار رویکرد بهره گیری از مشارکت شهروندان  است.
 رئیس شورای اسلامی شهرسرایان مشارکت مردم در اجرای فعالیت ها را سخت اما دارای برون داد شیرین دانست واظهارکرد: به عنوان مثال تعریض خیان امام خمینی (ره) که یکی از زیبا ترین خیابان هاست با رویکرد مشارکت مردم به ثمر نشسته است.  سیف الهی در ادامه با انتقاد از ناتمام ماندن و اجرای ناقص برخی  طرح های شهرداری گفت:برخی از پروژه ها در شهرداری از جمله پروژه بوستان گل ها و ترمینال مسافربری به صورت ناتمام و ناقص  رها شده و همچنین بخشی از زمینه های کاربری و خدماتی پروژه پس از سال ها از افتتاح هنوز اجرایی نشده است .
 وی زمین ورزشی طرح بوستان گل ها و پارکینگ اتوبوس در ترمینال مسافربری را ازجمله کاربری های این دو  طرح برشمرد.
رئیس شورای شهر سرایان بر اتمام پروژه های نیمه تمام شهرداری سرایان تاکید کرد و بیان داشت: مشارکت مردم در اجرای پروژه ها و سرمایه گذاری آن ها اتمام سریع تر و افزایش رضایتمندی مردم را در پی خواهد داشت بنابراین باید فرهنگ حرکت به سمت مردم و مشارکت آنان در اجرای طرح ها و پروژه ها را تقویت کرد.
انتهای پیام/

نظر شما