تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 19 دى 1396 - 14:32  |  
کد مطلب: 8490
امام جمعه سرایان گفت: دشمنان با تشویق عده ای درداخل ایران برای تخریب وازبین بردن اماکن عمومی ودولتی سعی می کنند که این اعتراضات اقتصادی را تبدیل به فتنه سیاسی کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد نجمی‌پور امروزصبح درگفت‌وگو با سرایان بیدارگفت: چندین سال است که مردم در رابطه با بحث‌های مالیات، بانک‌ها، رکورد و بیکاری و همچنین آسیب‌های اجتماعی اعتراض دارند و همه اینها بر روی هم جمع شده و برای مردم به عقده تبدیل شد که با اجتماع و اعتراضات آنها مواجه شد.
وی افزود: دراین چندسال مردم برای مطالبه‌گری حقوق خود به مسؤولان مراجعه می‌کردند که متاسفانه هیچگونه جواب قانع کننده ای از سوی مسئولین امر دریافت نمی کردند و این زمینه اعتراضات آن‌ها را فراهم ساخته است.
امام جمعه اظهارکرد:طبیعی است که دشمن از این فرصت به وجود آمده استفاده کردوعده‌ای را تشویق و ترغیب کرده تا اینکه اموال عمومی، بانک‌ها و برخی از ادارات دولتی و پرچم کشور عزیزمان که مزین به نام الله است را آتش بزنند و اعتراضات به‌حق اقتصادی را تبدیل به فتنه سیاسی کنند.
نجمی‌پورگفت:براساس فرمایشات مقام معظم رهبری ،بهترین راهکاربرای حل مشکلات اقتصادی جامعه وبهبود وضعیت معیشتی مردم اجرای دقیق اقتصادمقاومتی است.
وی خاطرنشان کرد:: در این مدت فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با اقتصاد مقاومتی، فساد و تبعیض مورد بی‌توجهی مسؤولان قرار گرفت لذابهترین راهکاری که بتواند اکثر مشکلات را حل کرده و مردم را آرام کند، توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص اجرای اقتصادمقاومتی است که باید هم از سوی مردم و هم از سوی مسؤلین مورد توجه قرار گیرد.
امام جمعه سرایان بیان داشت: آسیب‌های اجتماعی، رکود در بازارها، اعتیاد و بیکاری از مهم‌ترین مسائل و معضلاتی است که مسؤولان باید بیش از پیش به آن‌ها توجه و رسیدگی کنند و همچنین مردم باید از تولیدات داخلی حمایت کرده و شعار اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار دهند.
انتهای پیام/

نظر شما