تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 16 دى 1396 - 11:15  |  
کد مطلب: 8479
جلسه کارگروه اموربانوان وخانواده با حضورتعدادی از بانوان شهرستان سرایان درمحل سالن اجتماعات فرمانداری سرایان برگزارشد.

به گزارش سرایان بیدار،محمدکریمی فرماندار شهرستان در جلسه کارگروه اموربانوان وخانواده شهرستان سرایان که صبح امروز درمحل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشدگفت: نگاه دولت تدبيرواميد و شخص رياست جمهوري در اين است که با استفاده از ظرفيت ۵۰ درصدي خانم ها درعرصه هاي مديريتي بتوانيم خودباوري را در اين نسل تقويت نماييم .
 وی ازاقدامات بسیار ارزنده دربحث اشتغال تشکيل صندوق خرد زنان مي باشد که مي بايست نسبت به تقويت صندوق اقدام گردد .
 فرماندار سرایان د ادامه جلسه با ارائه آماری از میزان خشونت‌هاي جسمي و عاطفي به زنان در سطح  جامعه اظهارکرد : تقويت فضاي نشاط و شادابي در جامعه را مهمترين راهکار براي مقابله با اين معضلات دانست و با اشاره به مباني اسلام و سخنان ائمه تلاش نمودن در حوزه خانواده سالم و جامعه سالم از تکاليف تمامي مسئولين مي باشد.
 کریمی گفت : اگرما مهارت هاي ۱۰ گانه زندگي ازجمله مهارت خودآگاهي , مهارت همدلي ,  مهارت روابط بين فردي  , مهارت ارتباط موثر, مهارت مقابله با استرس , مهارت مديريت هيجان  , مهارت حل مسئله , مهارت تصميم گيري ,  مهارت خلاق و تفکر نقادانه را بياموزيم خواهيم توانست فرزندان سالم و جامعه اي  پويا داشته باشيم.
 وی خاطرنشان کرد : فرمانداري شهرستان اين آمادگي را دارد تا در زمينه مهارت بهتر زندگي کردن در حوزه توانمند سازي بانوان شهرستان  از تمامي ظرفيت ها و توانمنديهاي  اساتيد شهرستاني و استاني استفاده و مبلغ ۱۰ ميليون در اين زمينه هزينه نمايد.
انتهای پیام/
 

نظر شما