تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
عظیمی رئیس اداره بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان سرایان:
جانبازان آگاهانه مسیر فداکاری در راه ایران اسلامی را انتخاب کردند
تاریخ انتشار : 16 دى 1396 - 11:14  |  
کد مطلب: 8478
رئیس اداره بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان سرایان: این عزیزان با تأسی ازامام راحل(ره) درراه پاسداری ازکیان ایران اسلامی وارزش های اسلام ناب محمدی از همه هستی خود گذشتند و آگاهانه مسیر فداکاری و جانفشانی درراه ایران اسلامی را انتخاب کردند.

به گزارش سرایان بیدار، حجت الاسلام نجمی پورامام جمعه سرایان بهمراه تنی چندارمسئولین شهرستان سرایان، با تعدادی از جانبازان شهر سرایان صبح امرروز دیدار کرد.
عظیمی رئیس اداره بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان سرایان در ابتدای این دیدار ها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و آرزوی سلامتی برای جانبازان نظام جمهوری اسلامی ایران، با تجلیل از صبر و استقامت جانبازان معزز و خانواده صبور آنان، ایشان را الگو های بی بدیلی در جامعه اسلامی بیان نمود.
وی افزود: این عزیزان با تأسی از امام راحل(ره) در راه پاسداری ازکیان ایران اسلامی وارزش های اسلام ناب محمدی ازهمه هستی خود گذشتند و آگاهانه مسیر فداکاری و جانفشانی در راه ایران اسلامی را انتخاب کردند.
رئیس بنیادشهیدشهرستان سرایان اظهارکرد:جانبازان عزيز نيز ازبهترين نعمت خود كه نعمت سلامتي است درراه حفظ ارزش ها و پايداري نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران گذشتند كه اوج ايثار وفداكاري است.
عظیمی درپایان صحبت های خویش، با بيان اينکه جانبازان و ايثارگران عزيز درراه صيانت ازايران عزيزازجان ومال خود گذشتند، گفت: سركشي از اين عزيزان از جمله وظايف همه مسئولين درهمه رده ها و سطوح است كه بايد بيش از پيش مورد توجه قرار گيرد.
حجت الاسلام نجمی پور امام جمعه شهرستان سرایان در ادامه، ضمن ابراز خرسندی بدلیل حضور در جمع جانبازان و خاندان معظم ایشان، گفت: جانبازان، شهدا، آزادگان و خانواده های آنان به معنی واقعی کلمه ایثارگری را به منصه ظهور رسانده و آن را محقق ساختند.
وی در پایان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد جانبازان، افزود: امروزه اگر جانبازان بطور شاخص در جامعه نشان داده شوند و مورد تکریم قرار گیرند تجسم واقعی ایثار به مردم نیز نشان داده میشود، و این خود ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت است.
شایان ذکر است در پایان هریک از این دیدارها، به رسم یادبود، هدیه و لوح سپاس تقدیم خانواده معزز جانبازان معزز گردید.
انتهای پیام/

نظر شما