تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
مدیرکمیته امدادشهرستان سرایان:
اعزام زنان سرپرست خانوار سرایان به مشهدمقدس
تاریخ انتشار : 14 دى 1396 - 14:14  |  
کد مطلب: 8473
مدیرکمیته امدادشهرستان سرایا ازاعزام 50 زن سرپرست تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سرایان در قالب شوق زیارت به اردوی زیارتی مشهد مقدس خبرداد.

امیرحسین اربابی مدیر کمیته امداد شهرستان سرایان امروز صبح درگفت وگو با سرایان بیدار گفت: اردوهای زیارتی و سیاحتی از برنامه های فرهنگی کمیته امداد است و این اردوها به منظور تقویت بنیه دینی و ارتقای سطح فرهنگی خانواده های تحت حمایت در قالب اردوهای دانش آموزی، دانشجویی و خانوادگی برگزار می شود.
وی افزایش امید به زندگی ، ایجاد نشاط و بالندگی در خانواده‌ها را از دیگر اهداف برگزاری این اردوها دانست و افزود: 5۰ نفر از زنان سرپرست خانواده تحت حمایت کمیته امداد در قالب اردوی زیارتی و تفریحی به مدت سه روز به مشهد مقدس اعزام شدند.
مدیرکمیته امدادشهرستان سرایان اظهارکرد : در قالب طرح" شوق زیارت" مددجویانی که تا کنون به اماکن زیارتی مشرف نشده‌اند، در طول سال شناسایی و ساماندهی می‌شوند تا با یاری نیکوکاران امکان سفر آنها به عتبات عالیات، مشهد و سایر اماکن زیارتی فراهم شود.
اربابی با اشاره به اینکه نهادینه سازی سنت های اسلامی ، احسان و نیکوکاری از محور های مورد توجه کمیته امداد است، گفت: آموزش سبک زندگی،برگزاری اردوهای فرهنگی و زیارتی برای زنان سرپرست خانوار، دختران بازمانده از تحصیل و ازدواج، دانشجویان، دانش آموزان، از جمله برنامه های فرهنگی در بخش مددجویی کمیته امداد است.
انتهای پیام/
 

نظر شما