تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 10 دى 1396 - 00:33  |  
کد مطلب: 8450
جلسه ای با حضور تعدادی از مسئولان وکارکنان بسیج ادارات شهرستان سرایان درخصوص ارائه راهکارهای اجرایی اقتصادمقاومتی برگزارشد.

درجلسه ای که عصرروز گذشته درخصوص راهکارهای اجرایی اقتصادمقاومتی باحضور مسئولین وکارکنان بسیج ادارات ونهادهای شهرستان سرایان درمحل سالن کنفرانس جهادکشاورزی برگزارشد خالقی زاده رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان به نقش سازنده دامپزشکی درسالی که به فرموده مقام معظم رهبری مزین به نام اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال می باشد گفت: در سالهای اخیر فعالیتهای بسیج ادارات علاوه بر رویکرد فرهنگی به سوی فعالیتهای فنی نیز سوق پیدا کرده است و بنا داریم با نهادینه کردن این مهم فعالیت بسیج را به شکل کاملا تخصصی پیش ببریم.
وی با اشاره به اینکه هدف اصلی سازمان دامپزشکی ارتقاء سلامت انسان است، افزود: این نهاد در گذشته برای سلامت و امروزه در حوزه سلامت مواد غذایی منشاء اثر بوده است.
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سرایان در ادامه با توجه به اقتصاد مقاومتی و مقوله دام و فرآورده های دامی در طیف گسترده حوزه سلامت و اقتصاد نقش موثری دارد، اظهارکرد: حرفه دامپزشکی یکی از ارکانهای موثر در توسعه کشور محسوب شده و باید سطح فرآورده‌های دامی را ارتقاء دهیم.
در این جلسه عظیمی رئیس بسیج ادارات به نقش بسیج در سازندگی و همچنین برگزاری کلاس های آموزشی برای بسیجیان ادارات شهرستان اشاره کرد و گفت: عامل وحدت و انسجام ملی ،مهم ترین عامل برقراری امنیت و حفظ ارزش ها و همچنین مهم ترین عامل در حفظ استقلال کشور بسیج می باشد.
انتهای پیام/

نظر شما