تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 9 دى 1396 - 14:40  |  
کد مطلب: 8447
کارشناس مسایل سیاسی گفت:حمسه 9دی حادثه ماندگار تاریخ ایران اسلامی ونمادی از بصیرت وهوشمندی ومسئولیت شناسی وولایتمداری ملت ایران است .

سیدمحمدحسین زاده کارشناس مسایل سیاسی امروز صبح درگفت وگو با سرایان بیدارگفت: با حماسه 9 دی، ظرفیت‌های مردمی انقلاب اسلامی و نظام مبتنی بر مردم‌سالاری دینی برای عبور از بحران‌‌‌ها بیش از پیش آشکار شد.
وی افزود: حماسه 9 دی، به نمادی از بصیرت و هوشمندی، تکلیف‌گرایی و مسئولیت‌شناسی، ولایتمداری و عشق به رهبری تبدیل شد. مردم با این حماسه، نشان دادند که هرگز دست از آرمان‌های انقلاب و ولایت بر نخواهند داشت.
کارشناس مسایل سیاسی اظهارکرد: با حماسه 9 دی، جریان فتنه ناکام و منزوی شد. مردم با خلق حماسه 9 دی و حمایت از نظام و رهبری، نشان دادند که هرگز فریب دروغ‌پردازی‌های فتنه‌گران در متهم‌سازی نظام به تقلب در انتخابات را نخوردند.
حسین زاده گفت: حماسه 9 دی، عشق مردم به ارزش‌های اسلامی و انقلاب، حساسیت مردم به حفظ حرمت عاشورا و عزاداری سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) را به نمایش گذاشت.
وی خاطرنشان کرد:حماسه 9 دی، تمامی محاسبات و برآوردهای دشمنان خارجی و فتنه‌گران داخلی را برهم زدوحرکت انقلاب اسلامی را به سمت آرمان‌هایش تضمین کرد و پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی را مستحکم ساخت.
کارشناس مسایل سیاسی عنوان نمود: حماسه 9 دی، فاتحه وقوع هر نوع انقلاب مخملی در ایران را خواند و نشان داد مردم ایران فریب نقشه‌‌‌ها و توطئه‌های پیچیده استکبار جهانی و صهیونیزم بین‌الملل را نخواهند خورد.
حسین زاده ادامه داد: حماسه 9 دی، حجت را برای تمامی مسئولان جهت برخورد جدی با آشوبگران، حرمت‌شکنان و فتنه‌گران تمام کرد. مقام معظم رهبری در همین خصوص می‌فرمایند: «حرکت عظیم روز چهار‌‌شنبه نهم دی‌ماه، حجت را بر همه تمام کرد. مسئولین قوه مجریه، مسئولین قوه مقننه، مسئولین قوه‌قضائیه، دستگاه‌های گوناگون، همه می‌دانند که مردم در صحنه‌اند و چه می‌خواهند. دستگاه‌‌‌ها باید وظایف‌شان را انجام بدهند؛ هم وظایف‌شان در مقابل آدم مفسد و اغتشاشگر و ضدانقلاب و ضدامنیت و اینها، هم وظایف‌شان در زمینه اداره کشور.»
وی تصریح کرد: حماسه 9 دی، امید به آینده دوستان انقلاب اسلامی و ملت‌های مظلوم در منطقه و جهان را که به شدت نگران تحولات داخلی ایران بودند، افزایش دادوضمن حفظ استقلال سیاسی کشور و ناکام گذاشتن بیگانگان در دخالت در امور داخلی ایران، مشروعیت و مقبولیت نظام جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت.
انتهای پیام/

نظر شما