تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
کارشناس مسائل سیاسی سرایان:
تصمیم ترامپ جهان اسلام را شعله ورخواهدساخت
تاریخ انتشار : 16 آذر 1396 - 14:05  |  
کد مطلب: 8328
کارشناس مسائل سیاسی شهرستان سرایان گفت:تصمیم ترامپ رئیس جمهور آمریکا در انتقال پایتخت به قدس اشغالی جهان اسلام را شعله ورخواهدساخت .

علی ابراهیم زاده کارشناس مسائل سیاسی شهرستان سرایان امروز صبح درگفت وگو با سرایان بیدارگفت:تهدید نمایی ازایران و ایجاد ادراک ایران هراسی ازیک طرف و نیاز آل سعود و آل خلیفه به آمریکا برای حمایت ازانتقال قدرت درعربستان و امارات از طرف دیگر، همگرایی و همراهی علنی برخی از کشورهای عربی را با رژیم صهیونیستی بوجود آورده است.
وی افزود:این شرایط، مبنای محاسبات ترامپ و نتانیاهو و فرصت پنداری آنان برای نهایی نمودن انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس و تعیین قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی اسرائیل شده است.
این کارشناس مسائل سیاسی شهرستان سرایان اظهارکرد:نتیجه محاسبات غلط ترامپ، نتانیاهو و آل‌های بی‌کفایت عرب، موج جدیدی از انتفاضه را در سرزمین‌های اشغالی فلسطین رقم خواهد زدومقاومت اسلامی را وارد مرحله جدیدی از حیات طیبه خود می‌کند.
ابراهیم زاده گفت: از سوی دیگر حماقت و اشتباه محاسباتی آمریکا، شعله‌های بیداری اسلامی را در منطقه فروزان‌تر می‌نماید. پس از شکست در جنگ نیابتی و فروپاشی دولت دست ساز داعش، محور غربی، عبری، عربی دچار استیصال شده‌ است و با محاسبات غلط و اقدامات شتاب زده، شرایط را برای خود سخت‌تر می‌کند.
وی خاطرنشان کرد : اکنون بایدپرسیدپس ازسعد حريري و عبدالله صالح نوبت كيست و امريكا، سعودي و اسراييل برای چه كسي نابودی را رقم زده اند؟
این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد:ظاهرا نوبت نتانياهو رسيده است! ترامپ همين حالادرحال ارتكاب مهلك ترين اشتباه دوران رياست جمهوري خويش است.
 ابراهیم زاده بیان نمود:انتقال سفارت امريكا به قدس اشغالي جهان اسلام را شعله ورخواهد كردومسئله فلسطين را - كه مدتها تلاش شده بود تا ازدستور كار خارج شود- دوباره به صدر مسائل بازخواهد گرداند. پس ازنابودي داعش اين موثرترين اتفاقي است كه مي تواند قدرت عمل "جبهه يكپارچه مقاومت" را بيشينه كند.
انتهای پیام/

نظر شما