تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 21 آبا 1396 - 14:25  |  
کد مطلب: 8245
نماینده مردم شهرستان های فردوس، طبس سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که بدون حرکت بانک ها هیچ رونق اقتصادی در کشور اتفاق نمی افتد،گفت:اقتصاد کشور بانک محور است و در حال حاضر نیز توپ در زمین بانک ها قرار دارد و باید در این زمینه تدبیری اندیشیده شود.

به گزارش سرایان بیدار، به نقل از خاورستان،محمدرضا امیرحسنخانی نماینده مردم شهرستان های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی بعد از ظهرامروز در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید خراسان  جنوبی،اظهار کرد: مدیران باید سفرهای مسئولان کشوری به استان را در راستای توسعه خراسان جنوبی ترتیب دهند.
وی با اشاره به این که برخی از مدیران شهرستانی چندان به مسائل واقف نیستند، تصریح کرد: بسیاری از واحدهای تولیدی به دلیل نداشتن پروانه بهداشتی به مشکل جدی برخورده اند.
نماینده مردم شهرستان های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که برخی از پرونده هایی که از سوی مدیران شهرستانی ارائه می شود به دلیل واقف نبودن بر مسائل  سبب بسته شدن دست مدیران استانی می شود،تبیین کرد : اگرچه خراسان جنوبی دارای ظرفیت های بسیار بالایی در زمینه معادن است اما بانک ها نیز آن گونه که باید با معادن مانوس نیستند.
امیرحسنخانی با بیان این نکته  که بانک ها اگر بدانند بنگاه ها و واحدهای تولیدی بازار کار دارند حتما همکاری خواهند کرد،یادآور شد: اعتقاد دولت و مجلس بر آن است که بدون حرکت بانک ها هیچ رونق اقتصادی در کشوراتفاق نمی  افتد.
وی اقتصاد ایران را بانک محور دانست و متذکر شد: متاسفانه تاکنون از صندوق های حمایتی وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان استفاده چندانی نشده است.
نماینده مردم شهرستان های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی  ضمن اشاره به این که در خصوص کمک های مختلفی که وزارت خانه در خصوص مشوق های تولیدی در نظر گرفته استفاده های چندانی در استان نشده است، اذعان داشت: باید اطلاع رسانی شود تا سرمایه گذار و صاحبان بنگاه ها بدانند قسمتی از هزینه ها در برخی بخش ها به عنوان مشوق از سوی وزارتخانه پرداخت می شود.
انتهای پیام 101/
 

نظر شما