تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
مدیرعامل صندوق حمایت ازتوسعه کشاورزی سرایان:
حمایت توسعه بخش کشاورزی شهرستان سرایان از تولید شیرو پرورش شتر
تاریخ انتشار : 20 آبا 1396 - 13:18  |  
کد مطلب: 8241
مدیرعامل صندوق توسعه حمایت بخش کشاورزی سرایان گفت:صندون حمایت توسعه بخش کشاورزی شهرستان سرایان از تولیدشیروپرورش شتردراین شهرستان حمایت می کند.

به گزارش سرایان بیدار، احسان شوقی مدیرعامل صندوق توسعه حمایت ازبخش کشاورزی شهرستان سرایان دربازدیدازگاوداریهای شیری بخش سه قلعه گفت: امروزه تولید شیراز اهمیت بسزایی درزندگی برخوردار می باشد. و شیر در بین مواد غذایی کاملترین و متعادلترین ترکیبات را دارا می باشد .
وی افزود: اهمیت تولید شیرازآن جهت است که نقش عمده ای درتغذیه و سلامت انسان دارد و فرآورده های متنوعی ازآن حاصل می شود که به لحاظ اقتصادی ارزش افزوده بالایی را درصنعت ایجادمی کند .
مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان سرایان قول مساعد در خصوص همکاری جهت خرید دستگاه شیرسردکن و تجهیزات شیردوشی برای گاوداری های شیری را  داد..
شوقی همچنین از پرورش شتردرمنطقه سه قلعه گفت : ازآنجایی که تقاضا برای تولید شیر شتر در بازار رو به افزایش است می توان با پرداخت تسهیلات کم بهره با دوره بازپرداخت بلند مدت راندمان تولید شیردرمنطقه سه قلعه را افزایش داد .
وی خاطرنشان کرد: با حمایت بیشترازپرورش دهندگان شترمی توان از این ظرفیت منطقه سه قلعه در راستای دستیابی به توسعه اقتصادی استفاده کرد و تهدید خشکسالی را به فرصت تولید و اشتغال تبدیل کرد .
انتهای پیام/

نظر شما