تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : 11 آبا 1396 - 14:23  |  
کد مطلب: 8228
امام جمعه موقت سرایان گفت:سیزده آبان نمادایستادگی ملت ایران دربرابراستکبارجهانی وزنگ تاریخ انقلاب است.

حجت الاسلام یوسف پور امام جمعه موقت سرایان امروز صبح درگفت وگو با سرایان بیدارگفت:راهپیمایی 13آبان نماداستکبارستیزی وخروش انقلابی ملت ایران درمقابل استکبارجهانی بویژه آمریکا واسزائیل خبیث می باشد ودراین روز زنگ انقلاب اسلامی بصدادرآمد.
وی 13 آبان را محصول فرهنگ اسلام ناب و محصول نگاه جهادی و انقلابی امام راحل و مقام معظم رهبری برشمرد و افزود: بروز و ظهور این نماد در۱۳ آبان یادآور اتفاقات مهم و تاریخ‎ساز درانقلاب اسلامی است که نباید هیچ‎گاه فراموش شود.تاجایی که امام راحل (ره)به تسخیر لانه جاسوسی ازسوی دانشجویان انقلاب دوم نام دادند.
امام جمعه موقت سرایان با بیان اینکه عامل اصلی به وجود آورنده حرکت تاریخی آمریکاست، اظهارکرد: آمریکا ریشه در ظلم، استکبار و نظام استکباری دارد، انقلاب اسلامی یاد گرفته که چگونه تهدیدها را تبدیل به فرصت کنند ، در واقع انقلاب اسلامی یک نظام ضد استکباری و ضد آمریکایی است.وبه مسئولین شهرستان توصیه نمود تا پا بپای مردم ودانش آموزان ودانشجویان در این راهپیمایی عظیم شرکت کنند.
یوسف پور گفت:در راهپیمایی 13 آبان چهره واقعی نظام اسلامی را درمبارزه با آمریکا به نمایش خواهیم گذاشت و لازم است با تبیین و تشریح نسبت به کارکردهای استکبار گرایانه آمریکا برای سطوح مختلف جامعه به ویژه دانش آموزان و مردم تبیین درستی از وقایع تاریخی داشته باشیم.
وی با بیان اینکه روز ملی مبارزه با نظام سلطه با قوت و قدرت بیشتر باید به منصه ظهور و بروز برسد، خاطرنشان کرد: جوانان و نوجوانان در تاریخ آمریکا را می‎شناسند و اکنون نیز بدعهدی آمریکا را در عرصه‎های بین‎المللی می‎بینند.
امام جمعه موقت سرایان بیان داشت: آمریکا با سلطه‎گری ظالمانه می‌خواهد بر مناطق مختلف جهان حکومت داشته باشد، نسل جوان جامعه این مسائل را در جغرافیای طبیعی می‎بیند لذا باید چهره واقعی بدون نقاب آمریکا را بشناسند و به آن معرفت پیدا کند.
یوسف پورتصریح کرد: جسارتی که ترامپ رئیس‎جمهور آمریکا به ملت ایران کرده و خلیج همیشه فارس جمهوری اسلامی را به تعبیر دیگری معرفی کرد، انزجار ملت انقلابی ایران را به آمریکا افزایش داد، پیامهایی که برای ترامپ فرستاده شد نشان از غیرت دینی و ملی جوانان ایران است که درس عبرت خوبی برای همه نظام سلطه و رئیس جمهور آن کشور است.
وی اظهارداشت:جوانان غیور ایران اسلامی حتی در اصطلاحات محاوره‎ای نیز بی‎ادبی سران آمریکا را بر نمی‌تابند، ملت ایران پاسخ تهدیدات و یاوه‎‎گویی‎های نظام سلطه را در روز ۱۳ آبان خواهند داد.
امام جمعه موقت سرایان عنوان نمود:حضورگسترده ملت ایران درراهپیمایی سیزده آبان بیانگر وفاداری آنان به نظام وانقلاب وبیعت مجددبا آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) وشهدای گرانقدر وتبعیت ازمنویات مقام معظم رهبری می باشد.
یوسف پور ازهمه آحادجامعه ومردم انقلابی شهرستان سرایان تقاضانمودتا در راهپیمایی روز سیزده آبان حضورشکوهمندداشته باشند وبا این حضورخودمشت محکمی بردهان یاوه گویان داخلی وخارجی بویژه استکبارجهانی بزنند.
انتهای پیام/
 
 

نظر شما