تبلیغات

دفتر مقام معظم رهبری
معاون نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی :
اولویت ها برای محرومیت زدایی درست تشخیص داده نشده است
تاریخ انتشار : 21 شهر 1396 - 11:11  |  
کد مطلب: 8020
معاون نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی گفت:برخی مدیران اولویت ها برای محرومیت زدایی را درست تشخیص نداده اند و متاسفانه چند صد روستا در استان با تانکر آبرسانی می شود

به گزارش سرایان بیدار،حجت الاسلام علی اکبرپور در مراسم افتتاحیه نهمین دوره طرح ولایت دانشجویی خراسان جنوبی اظهارکرد: امروز به مدیرانی وظیفه شناس در کشور و استان نیاز داریم چرا که با مدیریت های چند ساعته مدیران گره از مشکلات باز نخواهد شد.
 وی با بیان اینکه روحیه انقلابی فراموش شده است، افزود: به فرموده مقام معظم رهبری «راه علاج ممکلت روحیه بسیجی و انقلابی و مدیریت جهادی است» که باید مورد توجه قرار گیرد
 وی با بیان اینکه امروز مدیرانی با روحیه انقلابی کمتر داریم، ادامه داد: کشور به مدیرانی انقلابی و جهادگر و با روحیه عدالت خواهی نیاز دارد.
 وی  انقلابی گری، روحیه ولایتمداری و عدالت خواه و عدالت گستر را از شاخصه های مدیران در رده انقلاب ذکر کرد و افزود: مدیرانی می خواهیم که فرق ریاست با ولایت را بدانند.
 وی با اشاره به اینکه ولایتمداری یعنی مطیع محض ولایت بودن گفت: همه باید در برابر ولایت، مرید و مطیع باشیم.
معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی گفت: انقلاب اسلامی ایران در مقابل اخم دشمن، رنگ «زرد» نمی کند.
وی با اشاره به اینکه امروز جوانان ما برای وام چند میلیونی مشکل دارند اما مدیرانی را داریم که تسهیلات چند میلیاردی دریافت می کنند، ادامه داد: اگر همین پول یارانه نبود بسیاری از مردم نان شب هم نداشتند.
 وی گفت: کارگرانی را داریم که بیش از 11 ماه است حقوق نگرفته اند و افرادی را داریم که در سطل زباله به دنبال امرار معاش زندگی خودهستند و این یک ننگ است ما مدیرانی می خواهیم که به این مسائل رسیدگی کنند.
 وی با بیان اینکه عید غدیر از اعیاد بزرگ مسلمانان است، گفت: عید بزرگ تنها به پخش شیرینی و شربت نباید باشد باید پیام غدیر را درک کنیم و در جامعه ترویج دهیم.
وی با بیان اینکه مدیریت انقلابی ساده زیستی می طلبد، افزود: عزت آن است که افرادی بتوانند از بیت المال استفاده کنند ولی برای کمک به نیازمند از آن بهره گیری کنند.
 وی با تاکید بر اینکه مدیران باید به ارزش های اسلامی پایبند باشند، گفت: مدیران ما باید دغدغه دین داشته باشند نه اولویت و دغدغه آنها برگزاری کنسرت ها باشد.
حجت الاسلام اکبرپور با بیان اینکه برخی مدیران اولویت ها برای محرومیت زدایی را درست تشخیص نداده اند، گفت: امروز متاسفانه چند صد روستا در خراسان جنوبی با تانکر آبرسانی می شود.
انتهای پیام

نظر شما